reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odstawienie luteiny a poród.

disociay

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Grudzień 2020
Postów
59
Hej Dziewczyny, skończony 36 tc. Odstawiłam luteinę, która przyjmowałam z powodu skracającej się szyjki i twardnień brzucha od 30 tc. Jakie macie doświadczenia? Ile od odstawienia zaczął się poród? Szybko wróciły Wam twardnienia/ skurcze? Jak się czułyście?;)
 
reklama
Ja odstawiłam luteinę w 35 TC, poród w 37 ale to raczej nie z powodu odstawienia luteiny a przez łożysko które było już niewydolne.
 
Hej Dziewczyny, skończony 36 tc. Odstawiłam luteinę, która przyjmowałam z powodu skracającej się szyjki i twardnień brzucha od 30 tc. Jakie macie doświadczenia? Ile od odstawienia zaczął się poród? Szybko wróciły Wam twardnienia/ skurcze? Jak się czułyście?;)
U mnie sytuacja była jak u Ciebie. Odstawiłam po skończonym 36 tyg, szyjka zaczęła ładnie się rozwierac. Urodziłam w 38+1 😀 poród ekspres 😀😀 jak odstawiłam urogestan to spięć i twardniej brzucha nie miałam już do porodu 😅 chyba głowa swoje robi 😀
Powodzenia 💪
 
Ja odstawiłam luteinę w 35 tygodniu i musiałam mieć wywoływany poród 4 dni po terminie :D Tak malutkiej dobrze było jednak u mamy w brzuszku 😁 U nas też poród ekspres - 1h 45 min 😁 i to był mój pierwszy 🙈
 
Czyli raczej nie spodziewać się porodu od razu. ;) Dziękuje Wam za odpowiedzi. Brzuch nadal mi twardnieje co jakiś, ale już chyba się nie muszę tym przejmować. ;)
 
reklama
Tak naprawdę to dzidziuś decyduje kiedy poród nastąpi. Niektórym nic brzuch nie twardnieje i poród z zaskoczenia jest, innym twardnieje przez pół ciąży, a poród niemal wywoływany. Wytrwałości na tej końcówce ciąży.
 
reklama
Do góry