reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odstawienie luteiny pomocy!

Za 2 tygodnie będzie. Jednak moj lekarz niefajnie podchodzi do tematu. Nie jest za podtrzymywaniem ciąży, mówi że to selekcja naturalna i nie przepisuje progesteronu. Muszę go zmienic. Nie ukrywam że mega się boje odstawić.. a czy ten progesteron nie jest szkodliwy? Czy źle nie wpływa na dziecko? Czy mi nie zagraża zakrzepica ani nic? To mnie stresuje. 😔❤️
 
reklama
Ja brałam do 14 tc, nic się nie stało, to nie zaszkodzi ,a wręcz pomoże, idź na bete i prgesteron tez zbadaj, ja brałam właśnie po to żeby nie doszło do kolejnego poronienia , a przeciw zakrzepom to teraz bierze się acard
 
Za 2 tygodnie będzie. Jednak moj lekarz niefajnie podchodzi do tematu. Nie jest za podtrzymywaniem ciąży, mówi że to selekcja naturalna i nie przepisuje progesteronu. Muszę go zmienic. Nie ukrywam że mega się boje odstawić.. a czy ten progesteron nie jest szkodliwy? Czy źle nie wpływa na dziecko? Czy mi nie zagraża zakrzepica ani nic? To mnie stresuje. 😔
Progesteron odzywia twoje dziecko,jest w tej chwili najwazniejszy.
 
reklama
Jedna tabletka na pewno nie bedzie mieć żadnego wpływu, ale ja bym brała dalej. Ja do 13 tygodnia brałam 3x100mg :p
Luteina to naturalny progesteron i nie zaszkodzi.
Ale dziwne to podejście lekarza, ja bym od razu zmieniła 😳😳
 
Do góry