reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogłoszenia moderatorskie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

aniaslu

red. nacz. babyboom.pl, psycholog, admin
Członek załogi
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2004
Postów
3 652
Miasto
Warszawa
Prośby o pomoc będą usuwane z Forum. Ponieważ już kilkukrotnie zdarzały się niemiłe sytuacje. Dlatego jeszcze raz apaluję. Dziewczyny jeśli chcecie oddać rzeczy po maluszkach proszę ogłaszajcie się. Osoby potrzebujące będą się kontaktować z Wami bezpośrednio. To pozwoli nam uniknąć nieprzyjemności. Przepraszam.

Dla mnie wystarczającym stresem była sytuacja z faantaazją. Sprawa została rozwiązana. Poszkodowane osoby dochodzą swoich spraw. Wszystko zakończy sie pomyslnie, ale nie chce więcej czasu spędzać na komisariatach bądź uczestnicząc w zgadywance, czy osoba jest uczciwa, czy nie.

Mam nadzieję, że osoby mające możliwość przekazania rzeczy dla potrzebujacych się ogłaszają:-)
pozdrawiam
anna ślusarczyk
www.babyboom.pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Pojawia się na naszym forum coraz wiecej ofert sprzedaży, kupna , chęći przyjecia czy oddania leków na receptę i narkotykow!

Na forum BabyBoom nie publikujemy zadnych ofert dot. nieleganych interesow!

W chwili obecnej (rowniez na prosbe innych czlonkow forum!) usuwamy wszystkie posty zawierajace oferty o lekach na recepte i narkotykach.

Jeśli moj apel nie bedzie respektowany, zmuszeni bedziemy skorzystac z innych, bardziej skutecznych sposobów.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny!
Ponieważ notorycznie łamiecie regulamin pod-forum mówiący, a w szczególności punkt mówiący o nieumieszaczaniu ogłoszeń typu:"przyjmę", "potrzebuję" będę zmuszona stosować bardziej drastyczne środki, które wiążą się z nadawaniem ostrzeżeń oraz blokowaniem kont uzytkowników w razie dalszych tego typu działań.
Pozdrawiam serdecznie
Pandorka
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry