reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okazje, promocje, przeceny

reklama
a ja z tych paczek dostałam bebiko - próbka mleko 2, śliniaczek, płyta z zawitkowskim i taki jakby zeszyt z różnymi radami
tez to dostalam nastepna paczka bedzie jak dzieciaki skoncza 4 miesiace potem 5 miesiecy i 6 miesiecy tak dostawala moja kolezanka ktora ma juz 6 miesieczna corcie
 
Dzisiaj przyszła paczuszka - bobofrut, marcheweczka Gerbera, próbka mleka NAN Pro 2 i kaszki mleczno-ryżowej nestle :) Plus książeczka i ulotki :)
 
reklama
a dostałaś pudełka po wyjściu? niebieskie i różowe ? bo ja wypełniłam ankietę i dostałam te paczki
Ja dostałam pudełka i wypełniłam ankiety ale jeszcze nic nie dostaliśmy. Jak urodziłam dziewczynki to co jakiś czas dostawałam próbki.

A co do tych pampersów ze streetcomu to też nie dotarły do mnie a maila z prośbą o opinię dostałam. Podobno to poczta rozkrada te przesyłki...
 
Do góry