reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okazje, promocje, przeceny

cześć,
też do nich napisałam. Wysłali mi do wypełnienia jakaś ankietę i koniec. Dzwonilam tam nawet wczoraj, ale pani mówiła ze już dużo osób jest, miała mi odpisać jeszcze mailem co i jak, ale olała chyba.
 
reklama
ferulka dlatego piszę że im chodzi o ilość...chcą mieć więcej ludzi w bazie...

Dziewczyny wlaśnie mi odpisali i niby wysłali ankietę ale ja jej nie widze :/ wiem, że już wypełniałam ankiete o dziecku jak się rejestrowałam więc już nie kumam o co chodzi...

ok już wszystko wypełniłam i czekam
 
Ostatnia edycja:
reklama
a ja dostalam poczta paczke z bobovity dla majki byly 2 probki kaszek jedno mleczko probka i jeden sloiczek jablka z marchewka.....
to pewnie z tych paczek co w szpitalu wypelnialqam,,,
 
Do góry