reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okazje, promocje, przeceny

reklama
Ja mam konto na streetcom, ale nie wiem, gdzie znaleźć ankietę :(
U mnie w strefie eksperta nadal informacja, że ta kampania dopiero się rozpocznie...
 
ariska Ty wysyłałaś listownie zgodę na przetwarzanie danych? Bo ja wypełniłam już jakiś czas temu ankietę ale nie wysłałam jeszcze tej zgody.
 
ja zgodę wysłałam zaraz po rejestracji ale strasznie dawno temu. testowałam juz kawe mk cafe. dostałam wtedy 2 duże paczki jak ze sklepu po 500g i 5 saszetek po 200g

Nulini - a wpisaną masz Tosie w danych? ja miałam ankiete w ankietach produktowych, a wczoraj dostałam meil ze się dostałam i by zaprosić koleżanki bo są jeszcze miejsca
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry