reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okazje, promocje, przeceny

ariska, mam Tośkę wpisaną :) Ale wiesz co, doszłam do tego, że wielce prawdopodobne, iż mogłam maila od nich po prostu usunąć, bo pod nawałem spamu czasem umyka mi coś ważnego. Napisałam do nich, czy da się gdzieś sprawdzić, czy się zakwalifikowało czy nie :)
 
reklama
Szkoda że jestem z kujawsko pomorskiego :(
Ale przy okazji zalogowałam się i powypełniam ankiety bo już o nich zapomniałam...
 
powiem wam,ze streetcom jest fajny mnie ominela kampania pianek jojo bo miska nie ma 3 lat a tu znow nie to wojewodztwo i toska za mala he he. ostatnio testowalam piluszki sleep&play a z dzieciowych mialam jeszcze lego duplo
 
Ja tez sie zarejestrowałam na streetcomie jakoś na początku stycznia i jeszcze nic nie dostałam do testowania, a niestety na ta kampanie o której mówicie nie łapie sie bo ja tez jak Ewcia jestem z kujawsko-pomorskiego.
 
Ja dzis sie zarejestrowalam na streetcomie:-) wczesniej nawet nie mialam pojecia o takiej stronce:-) Takze dziekuje ze o tym napisalyscie:-)
Niestety na ta kampanie sie nie lapie ale moze niedlugo bedzie cos dla mojego wojewodztwa:-)
 
reklama
Do góry