reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okazje ,życzenia...

Ja również życzę Wam wszystkim zdrowych, wesołych i szczęśliwych Świąt, spełnienia marzeń no i oczywiście abyśmy wszystkie szczęśliwie urodziły zdrowiuteńkie maleństwa.
Wesołych Świąt!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
(piszę tu, bo pewnie zajrzysz tu najszybciej:tak:)

ViKamciaG-życzę Tobie i Waszej rodzince wesołych rodzinnych Swiąt;-), zdrówka dla dzieci;-), braciszka dla Vicky życzę:tak:,łatwego i bezbolesnego porodu:-) oraz duuuuużo uśmiechów i miłości;-)każdego dnia.

Życzę Wam ja i Patryczek.

(Leci do Ciebie aniołek mały, ma w kieszoneczce opłatek biały. Na Twym stole go położy, i ode mnie życzenia Ci złoży.:happy2:)


A także Wam Majóweczki życzę zdrowych i wesołych świąt:tak:


Mamusia listopadowa 2009
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kochane Majóweczki !!!!

Życzę Wam spełnienia wszystkich marzeń,
przychylności wszechświata, nigdy nie gasnącej nadziei w lepsze jutro:tak:siły w ramionach i czystego ognia w sercu,
co zapali wszystko wokół Was szczęściem i radością.
Niech wszystko czego się dotkniecie,
stanie się pomocne w spełnieniu marzeń,
a każda najdrobniejsza nawet czynność
przybliża Was do bycia najszczęśliwszymi i najbardziej uśmiechniętymi osobami spośród wszystkich ludzi !!!!

Specjalnie dla Was - zanka07
 
Ja tez zycze Wam majowe mamusie wszystkiego najlepszego, zdrowka oczywiscie, radosci, rodzinnych swiat, zgody, milosci i cos z rzeczy bardziej przyziemnych - bezbolesnego porodu:) Wszystko nam się ułozy, grumt to pozytywne myslenie:) WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
 
Kochane zycze Wam wspanialych, rodzinnych i radosnych Swiat, a w Nowym Roczku duuuzo szczescia i milosci, zwlaszcza tej macierzynskiej :)
Buziaki od nas - Aga i Aleks
 

Załączniki

  • IMG_3633a.jpg
    IMG_3633a.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 54
Witam Kochaniutkie w ten piękny świąteczny dzień. Widzę że wszystkie siedzą chyba przy świątecznych stołach bo pusto jakoś... To nic, ja też tylko na chwilkę. Chciałam Wam życzyć Wesołych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia !!!!!!!!!
Troszkę późno ale wcześniej nie miałam czasu ze względu na przygotowania....
Buziaczki
;-)
 
reklama
Zdrowych, radosnych, szczesliwych, spedzonych w cieplej, rodzinnej atmosferze Swiat, oraz oby Nowy Rok przyniosl ze soba wszystko to, co najlepsze zycze wszystkim mamusiom i ich rodzinkom
 
Do góry