reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

O, widzę, że jeszcze nikt się tu dzisiaj nie pokazał... A ja jestem - no i oczywiście dalej 2 w 1. To już przestaje być śmieszne:no: Ale co zrobić - trzeba czekać.
 
reklama
Hej Agabe, to już kwestia dni:) męczące to czekanie, no ale nic się nie da z tym zrobić, ja czekałam 12 dni po terminie, i już mi skóra niewytrzymała na brzuchu i dwa dni przed porodem nad pępkiem mi się rozstępy zrobiły, a tak to niemiałam:(
Powodzenia życze i lekkiego szybkiego porodu:)
A ta dziewczyna z porodówki rodziłaz mamą i ta mama miała taki zielony fartuch szpitalny, i jak było po wszystkim i już jechli z dzidziusiem do sali to cały fartuch miała podarty:nerd:

Ja dzisiaj do tej dermatolog jade
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny :-)
Jestem tutaj pierwszy raz. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona. ;-)Co powinnam zabrać ze sobą do szpitala Bukowiec w Kowarach? Chodzi mi o wyprawkę do szpitala. Wiem, że każdy szpital ma trochę inne wymagania, a mnie interesuje konkretnie szpital w Kowarach. Nie znalazłam nic na ten temat. Nie chciałabym mieć ogromnej torby, w której większość rzeczy będzie zbędna. Liczę na Waszą pomoc. Jestem z okolic Jeleniej Góry. Rodzę dopiero w lecie, to moje pierwsze długo oczekiwane dziecko, ale....już chciałabym wiedzieć co i jak :-) Pozdrawiam cieplutko wszystkie mamusie :)
 
witajcie
u mnie jakas masakra :(
znowu mialam atak jakiegos cholernego bolu na wysokosci prawego jajnika :/
drugi raz juz - pierwszy byl pod koniec grudnia i wtedy az sie sturlalam na podloge i maz mnie zbieral, plakalam jak dziecko...
a dzisiaj juz tylko gwiazdki mi sie pokazaly i lzy zakrecily bo zacisnelam zeby wrrrr
troche juz to rozchodzilam ale dalej piecze bardzooo :(
jak mowilam lekarzowi o tym to mowil ze wszystko jest ok i on tam nic nie widzi zeby sie dzialo....
a mnie juz teraz caly brzuszek boli :(
jutro mam wizyte wiec znowu bede mu o tym marudzic....
 
Lilly > witaj na forum :) w ktorym jestes tygodniu? napisz cos wiecej o sobie....
jezeli chodzi o szpital to zawsze mozesz zadzwonic tam i spytac :) ale moja kolezanka w tym miesiacu tam rodzila wiec jej spytam....
 
zuza - anna - zgodnie z Twoją prośbą opowiem troszkę o sobie. Ponad rok czasu starałam się z mężem o dzidziusia i wreszcie udało się!:-) Jestem w 12 tygodniu ciąży, a do porodu zostało mi jeszcze DUŻO czasu. Na początku sierpnia mam wyznaczoną datę porodu, ale czas szybko leci. Chciałabym się dobrze przygotować do szpitala. Rodzić będę w Kowarach. Chciałam się dowiedzieć od Was - ekspertki- na temat wyprawki do szpitala w Kowarach.:-) Widziałam, że część z Was na Bukowcu będzie rodzić lub już urodziło. Wolę z Wami najpierw pogadać, ale z czasem na pewno zadzwonię do szpitala. Serdecznie Was pozdrawiam.
 
reklama
Czesc dziewczyny.
Ja dzisiaj troszkę lataninki miałam od rana, niedawno wróciłam do domku. U nas bez zmian.
agabe trzymam kciuki za Twój szybki poród, a to napewno już tuż tuż;-)tyle wytrzymałaś to jeszcze parę dni dasz radę;-)
zuza-anna ja miewam też bóle, ale w lewym jajniku, ale napewno nie aż takie jak Ty opisujesz i moje bóle są chwilowe. Moze faktycznie w ciąży takie bóle są normalne, skoro Twoj gin nie zareagował? ale lepiej jeszcze z nim porozmawiaj.
Daj znać po wizycie u gina.
Witaj Lillly !!
Z tego co kojarzę, to nie ma tutaj żadnej dziewczyny, która rodziła w Kowarach ale do sierpnia może się ktoś jeszcze odezwie;-)
 
Do góry