reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

Cześć Dziewczynki ;-) No to mamy już jesień , oby tylko zima poczekała do grudnia...
Holly - wizytę mamy na 24.09 ;-( kiedy słońce będziesz miała czas aby spotkać się z tą Panią z J.G ??? ( w sprawie Osiedla )
Gratuluję pomysłu na bycie radną ;-)))) Masz mój głos !!! Buzka ,Ja mam dzisiaj jazdę 2h.
Kobitki napiszcie mi proszę jak Wasze pociechy znosiły pierwszą zimę??? Trochę się boję chorób...;-(((( (przegrzania itd )
Całuję i Pozdrawiam.
 
reklama
Martka Dobrunia urodziła się w październiku pierwszą zimę zniosła bardzo dobrze :) chodziliśmy codziennie na spacery nawet dwa wiadomo cieplutko była ubrana śpiworek obowiązkowo i krem na buźkę :) poprzedniej zimy tak samo i odpukać jeszcze nie była chora wydaje mi się ze jest dosyć zahartowana i do zmarzlaków w przeciwieństwie do mnie nie należy. Myślę, że nie można aż tak dziecka chronić przed zimnem i mrozem
 
Hej Martka - chciałam do Ciebie zadzwonić, ale mi wyłąćzyli rozmowy wychodzące :-( Możemy się na poniedziałek umówić - jakoś do 14 albo na środę - bo we wtorek może do Wrocławia pojadę. Udanych jazd, pozdrowienia dla Beatki :-)
 
Dziękuję Dareczko;-) Również jestem tego zdania że nie można ...ale sama wiesz jak to w praktyce wygląda. Jestem już zaopatrzona w śpiworki itd ... ale szczerze mówiąc trochę się obawiam zimy,no nic zobaczymy jak to będzie.
Czy kupowałaś specjalnie dodatkowo do wózka cieplejszy materacyk??? czy coś w tym stylu ??? Czy wystarczy Śpiworek,kocyk itd.
 
Heeeej:)
Majka śpi. Do przedszkola nie pojechała bo zakatarzona:/
Martka, tak jak Dareczka napisała, odpowiedni ubiór i dużo spacerków.My nawet przy -20 wychodzilismy (pół roku miała wtedy).
Gorsze od mrozu są grzejniki w domach. Suche powietrze wysusza śluzówkę i wtedy wszystko się łapie:/
U nas zawsze zimno i ok, a u moich rodziców gorąco i Majka zawsze po wizycie dostawała kataru.
 
reklama
Do góry