reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

Hej
A ja w odwiedzinach u brata.
Martka mnie tez przeraża zima ale już teraz to ubieranie sprawia ze Mlody się buntuje, jest krzyk, złość a w aucie to i czasem histeria.
Fotelik robi sie już za mały więc szukam nowego już na dobre, niestety w JG wybór mały, zdecydowanie za mały!
A mnie boli dzis głowa! Takiej migrena już dawno nie miałam a przy dziecku nie podłoże się przecież spać. Ze też akurat M dzis wyjechał!!
 
reklama
Inka- mam nadzieję że ta migrena szybko przejdzie bo wiem co to jest...jakiś czas temu nie opuszczała mnie na krok:no:
Teraz pozostały czasami krótki noce i to nie przez Antulka tylko przez moje jakieś dziwne przemyślenia itd...
Zima, hmmm musimy dać rade i tyle...mam nadzieję że będzie dobrze;-) My jeszcze mamy zapas w foteliku ale już niebawem też nas czeka kupno nowego;-) bo te który mamy jest do 15kg...a Antoś ma już prawie 7kg.
Uciekam, odezwę się wieczorkiem.Papa
 
Martka, nie mam pojęcia jeszcze :-)

Dziewczyny, jak to jest z tą giełdą? O której trzeba być i ile zapłacić żeby móc sprzedać co nieco? Bo chybabym się chciała wybrać
 
Holly nie wiem ile się teraz płaci bo to wszystko zależy ile metrów zajmujesz. Czesc ludzi jest tam od 5-6 i się rozstawia.
Wiele miejsc jest jakby wykupionych i tam nie wolno stawać ale przeważnie cos wolnego jest na głównym placu a jak nie to ma tym dolnym.
W JG jest wiele komisie które przyjmują ubrania, zabawki i inne art dziecięce.
 
Kurde, ja w ogóle nie mam doświadczenia w tych sprawach, nawet tam nigdy nie byłam. A muszę się pozbyć tych ciuszków - no i nie ukrywam - kasa mocno potrzebna :-(
 
reklama
Do góry