reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

reklama
Dzień Dobry!!! Co za beznadziejna pogoda! :crazy: Mimo to miłego dnia Wam życzę i sama zamierzam taki mieć! :-)

Martka - dziś chyba spacer odpada ale możecie wpaść do mnie tylko Leo jeszcze troszkę podziębiony :baffled:
 
Dzien dobry
W JG pogoda tez brzydka.
My po 12 zbieramy się na hale na Zlotniczą bo są zawody w zapasach dla maluchów :-) M twierdzi ze Mlody po tatusiu będzie miał do tego zamiłowanie.
No i u nas w łóżku nabił sobie porządnego guza nad okiem :-( nie pierwszy ale ten chyba będzie bardzo widoczny.

Milego dnia!
 
A dziś w muzeum sportu w Karpaczu dzień otwarty i mają być jakieś specjalne atrakcje - zobaczymy, jak Leoś będzie się dobrze czuł to może się wybierzemy.

Roseann - jak Majka?
 
Cześć dziewczyny:-)

Czy wszystkie dzieci sie pochorowały jak tylko zaczął się wrzesień???
Moje biedaki męczą się okropnie...

Macie jakiś sprawdzony sposób na katar???Bo to chyba najbardziej meczy...

Miłej soboty życzę:-)
 
Witam ponownie ;-)
Holly - spacer odpadł ...ale musimy nadrobić !!! Bo jednak te wychodzone kilometry bardzo mi pomagały:-) przestałam biegać, i dopadło mnie przygnębienie;-( Ciągle szukam na necie pomysłów na Klub Malucha...i tak szczerze te pomysły dodają mi skrzydeł i chęci do myślenia heheh:-)
Kochane Kobitki - powiem tak , nigdy nie prowadziłam firmy i dopiero się uczę...co powinno być i jak załatwione aby wszystko miało ręce i nogi ...;-) Tak więc jak któraś z Was może napisać kilka słów w tej kwestii to będę wdzięczna ;-)
Moim skrytym marzeniem jest otworzenie placówki dla dzieci, takiej w której będzie i Mój Antoś czuł się bezpiecznie,radośnie i z dnia na dzień poznawał nowe zabawy i uczył się nowych rzeczy;-)
Taką wiedzę mogę również zdobyć od Was drogie Panie...jesteście ekspertami od dziecięcych wymagań itd. Wasze doświadczenie w macierzyństwie pozwoli udoskonalić i stworzyć raj dla dzieci.
Pozdrawiam Was serdecznie i z góry dziękuje.
 
Martka a masz już otwarta działalność czy chciałabys skorzystać z dotacji??

Ja dużego doświadczenia nie mam ake pamietam ze na spotkaniu kiedyś o tym rozmawialysmy i ważna jest jednak dobra lokalizacja, parking- to ze str technicznej.
 
Ostatnia edycja:
Martka - Ty o mnie nie zapominaj w tej swojej działalności ;-)

Leo dopiero zasnął :/ ale dziś to nie mój problem, zostaje na noc u dziadków :-)
 
reklama
Inka - nie , nie mam jeszcze...dlatego przed otwarciem muszę wiedzieć wszystko i od strony technicznej i urzędowej "co, z czym się je"...z pewnością będę starała się o dotacje z Urzędu Pracy , ale jak na tę chwilę chcę się dowiedzieć jakie normy muszę spełniać i od czego zacząć;-) aby wszystko było tak jak powinno być !!! Czytam i szukam porad dla osób, które zakładają firmę pierwszy raz.
Miejsce już można powiedzieć że jest z dużą działką ogrodową. Pozostaje się umówić z kobietą od nieruchomości i sprawdzić stan techniczny budynku ;-) Mam nadzieję że w następnym tygodniu damy rade wspólnie z Holly się umówić;-) Dziękuję za odpis .
 
Do góry