reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

wieje nudą bo ja się nie odzywam :laugh2:

Wpadam żeby powiedzieć że Martka z Antosiem wylądowali na Bukowcu, mały miał wysoką gorączkę i biegunkę z krwią :-( Ale chyba już lepiej bo jutro mają wyjść.

My - tzn. ja i Roseann - za to mamy ciekawe przejścia ze służbą zdrowia w Karpaczu - podsumowując na szybko - gdybyście się wybrali do dr Skowrońskiej z bolącym zębem albo 7 tygodniową ciążą to i tak by Wam powiedziała, że to choroba bostońska ;-)
 
reklama
field-of-yellow-flowers.jpg

Kochana Dobrusiu!!!
Samych cudownych chwil,
tylko wspaniałych ludzi na swojej drodze
oraz zdrówka i miłości życzą
Karolinka i Leoś

Gratulacje dla Super Rodziców!!!
Buziaczki :-)

 
no:)
ja ogólnie dziś miałam jechać w miasto, zalatwić kilka spraw, ale obiad i ogarnięcie chaty chyba zajmie mi za dużo czasu, i zrobię obiad, bedzie na jutro i jutro się wybiorę.
Najgorsze, ze dzis pogoda, a jutro pewnie już bedzie padac....
Wiecie jak u nas wieje?????/ no masakra...
 
reklama
no z tego co piszesz to czesto tak jest jak u nas ładnie to u Ciebie pada. Ja jednak licze jutro na ta pogode bo cały dzien same jutro A. od 8 do 20 w pracy to cos trzeba bedzie porobic
 
Do góry