reklama

okres,a ciaza

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Ewelka20, 10 Luty 2016.

Kaana
Najlepsza odpowiedź Kaana, 11 Luty 2016
Ewelka jesteś już dorosła, masz już dziecko więc wiesz jak to działa :) Nikt nie napisze Ci, że nie nie jesteś w ciąży, albo, że na pewno w niej... Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. Ewelka20

Ewelka20 Fanka BB :)

Dziewczyny,potrzebuje odpowiedzi...
    Otoz:ostatnio (jakies 3 dni po okresie),kochalismy sie z mezem i zdarzyla soe wpadka.Maz nie zdarzyl "uciec" (mielismy tygodnia przerwe,maz byl na kursie).Pluje sobie teraz w brode jak moglam zachowac sie tak nie odpowiedzialnie(nigdy do takiej sytuacji nie dopuszczamy).Jestem 5 mies po porodzie i boje sie,ze ten jeden raz mogl wystarczyc,by na tescie pojawily sie dwie kreski.Czytalam,ze choroba moze poprzesuwac caly cykl(dni plodne itd),a mialam wtedy grype :-\...Jak duze szanse sa na to,ze mi sie "uda" i nie zajde?Zawsze z mezem uwazamy,prezerwatywy i te sprawy,tylko ten jeden raz nas "ponioslo"...Okres mam miec dopiero na koniec mies i chyba zwariuje do tego czasu :-\
    TYLKO prosze o odpowiedzi bez pouczania itd...

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #13728738 by Kaana, 11 Luty 2016
  3. Kaana

Kaana Fanka BB :)

Głosów: 2
    Ewelka jesteś już dorosła, masz już dziecko więc wiesz jak to działa :) Nikt nie napisze Ci, że nie nie jesteś w ciąży, albo, że na pewno w niej będziesz :). Jeżeli miesiączkujesz regularnie, a cykl trwa 28 to tego nie wiem 8-10 dnia cyklu zasadniczo nie powinnaś mieć owulacji. Powinna wystąpić gdzieś 14 dnia cyklu, jednak plemniki też jakiś czas żyją, ostatnie badania mówią, że coś koło 3-4 dni. Więc prawdopodobieństwo owszem jest, ale niestety musisz poczekać do dnia spodziewanej miesiączki,bądź pare dni wcześniej, bo już gdzieś 10 dpo możesz zrobić badanie bHCG z krwi.

Kaana, 11 Luty 2016 Najlepsza odpowiedź
  4. reklama
  5. Ewelka20

Ewelka20 Fanka BB :)

Uhh na szczescie okres przyszedl :-D Jestem juz umowiona z gin zeby wziasc plastry ;-)

Poleć forum