reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okres po porodzie

Mamaa20

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Styczeń 2017
Postów
637
Hej jestem prawie 4 miesiące po porodzie dziś dostałam delikatnie plemienia. Jest to pierwsza ,, miesiączka,, od porodu. Czy to normalne że mam tylko takie plemienia ? Dodam że karmię tylko mm
 
reklama
Rozwiązanie
Moja pierwsza miesiączka po porodzie też była jako lekkie plamienie. Do tej pory tak czasem mam i to już 5 cykl. Dwa razy tylko miałam normalny okres. Ale karmię piersią i lekarz mówi, że tak może być.
Urodziłam w lipcu 2018 roku. Pierwsza miesiączka dostałam dopiero w styczniu 2019 roku i to była jedyna miesiączka. Potem w marcu dostałam plamienia. Chodziłam do lekarza i w maju stwierdził u mnie zespół policystycznych jajników. Brałam leki A trzy tygodnie po tej wizycie poszłam na kontroli i okazało się że jestem w ciąży. Teraz czekam na druga córeczka która ma się urodzić w lutym. Przejdź się do lekarza i powiedz lekarzowi. Jak będzie trzeba rób badania.
 
Tak też wyglądała moja pierwsza miesiączka po porodzie - skąpe plamienie.
Kolejne miesiączki miałam normalne, jak przed porodem.
Twoje hormony wracają do stanu sprzed ciąży i może tak to wyglądać :) A jeśli coś cię niepokoi, to wybierz się na wizytę kontrolną do ginekologa :)
 
Moja pierwsza miesiączka po porodzie też była jako lekkie plamienie. Do tej pory tak czasem mam i to już 5 cykl. Dwa razy tylko miałam normalny okres. Ale karmię piersią i lekarz mówi, że tak może być.
 
Rozwiązanie
Do góry