reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okres

Dołączył(a)
26 Styczeń 2021
Postów
1
Cześć dziewczyny jestem tu nowa.Chcialabym podzielić się z wami moim zmartwieniem.Mój cykl trwał 33dni mam nieregularna miesiączkę wiec nie przejmowałam się tym za bardzo lecz w aplikacji flo pokazywało ze spóźnia się 5dni .W końcu dostałam okresu ale jego kolor był strasznie ciemny jakby nie krew.No ale przejdźmy do rzeczy miesiączka się skończyła ale od tygodnia miewam bóle w podbrzuszu i raz boli mnie lewy jajnik a raz prawy do tego mam straszne wzdęcia jak przed okresem.Jutro idę do ginekologa ale chciałabym poznać tez wasze zdanie na ten temat.:)
 
reklama
Zdanie na jaki temat? 😁 niepokoi Cię skąpy okres? Czy bóle i wzdęcia? Każdy okres może być inny. Ja często miewam skąpe i raczej ciemne, nazwałabym plamienia. Co do bóli jajników to należy to zweryfikować u lekarza jeśli się utrzymują. Mogą być jakieś infekcje, przewianie...
 
Do góry