reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Okulary przeciwsłoneczne z filtrami UV

mamajasia

Aktywna w BB
Dołączył(a)
19 Grudzień 2006
Postów
91
Rozwiązania
0
Dowiedziałam się od swojego okulisty, że okulary przeciwsłoneczne bez filtrów są bardziej szkodliwe niż chodzenie bez okularów w pełnym słońcu. Szczególnie jeżeli chodzi o wrażliwe oko u małego dziecka. Wątpliwe, czy okulary w marketach za parę złotych mają filtry, szczególnie że nie mają żadnego oznaczenia. Czy znacie może markę takich okularów albo gdzie można takie okulary nabyć?
 
reklama

Trinakria

kobieta z krwi i kości
Dołączył(a)
23 Październik 2005
Postów
5 786
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
takie okulary na pewno nabędziesz u optyka
w innych miejscach podejrzewam, że to jedna wielka niewiadoma , czy po prostu nieuczciwy sprzedawca nie dokleił nalepki o filtrze
 

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry