reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olejki aromatyczne w ciazy.

DarkAsterR

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Maj 2018
Postów
5 972
Używacie?
Robicie sobie relaksujące kąpiele z olejkami zapachowymi?
Ja bardzo je lubię. Po ciężkim, długim dniu nie ma nic lepszego niż kąpiel w ulubionym aromacie.
Macie jakieś swoje ulubione zapachy czy nie?
 
reklama
Dla mnie kąpiel w ciąży to żadna przyjemność, jeśli nie można wchodzić do wody powyżej 35 stopni. Czekam aż będę po połogu. Jeśli chodzi o zapachy to ja lubię paczule albo bergamotkę.
 
Dla mnie kąpiel w ciąży to żadna przyjemność, jeśli nie można wchodzić do wody powyżej 35 stopni. Czekam aż będę po połogu. Jeśli chodzi o zapachy to ja lubię paczule albo bergamotkę.
Oj to widze ze nie jestem sama ja tez uwielbiam kapiele we wrzatku ale musze jeszcze wytrzymac smieje sie ze po porodzie przy trojce to bede w tej wannie spac:)
 
Tym bardzie, ze kąpiele nie mogą być zbyt gorące, dlaczego nie dodać do nich olejków jeśli ktoś lubi?
 
Ja tez ubolewam że nie mogę brać kąpieli w takiej wodze jakiej lubię.. Uwielbiam wode taka że aż parzy jak wchodzę i wychodzę z niej czerwona :)
 
Ja lubiłam gorącą wodę i saunę, w ciąży to nie bardzo i zapachy mi raczej przeszkadzały. Poszłam do sauny jeszcze zanim się zorientowałam i słabo mi się zrobiło.
 
Do góry