reklama

Operacja na śląsku-otolaryngologiczna

Temat na forum 'Zdrowe dziecko' rozpoczęty przez inez77, 5 Styczeń 2012.

1. inez77

inez77 mamusia Igorka i Stasia

Witam! Czy czyjeś dziecko bylo operowane w jakiejś klinice na śląsku? konkretnie chodzi mi o operacje ucha.Mam podjąć decyzję czy chce jechać z synkiem na Śląsk czy do Warszawy.Ze względów technicznych lepiej by było na Śląsku ale w Warszawie-Kajetany klinika na najwyższym światowym poziomie.Bardzo proszę o jeśli ktoś ma informacje na ten temat .

2. Mama Boo

Mama Boo Mama Zinella i Whitmona

3. reklama
  4. inez77

Mama Boo bardzo dziękuję za informację-lecznica prezentuje się nie źle...ale okazało się, że chodzi o klinikę w Bielsku-Białej...czekamy do 19 na resztę badań i dopiero będziemy się rejestrować..ale po głębszej analizie rezygnuję z Kajetan a poproszę o skierowanie do Bydgoszczy do dr.Mierzwinskiego...poczytałam ,nawiązałam kontakt z rodzicami ,którzy tam leczą dzieci i myślę że tam chirurgia ucha na wysokim poziomie.Przy tym schorzeniu,jeśli operator nie wprawny prawie zawsze operacja kończy się niepowodzeniem.Nie mam żadnych informacji od rodziców jak jest na otolaryngologii w Bielsku.Jesli ktoś ma informację jak tam chirurgia ucha u dzieci wygląda to proszę o informację.

5. inez77

Witam.Jednak skierowali nas do Kajetan..wizyta 27 lutego ,i tam podejmą decyzję w sprawie operacji..nie jestem zadowolona że to Kajetany ,bo słyszałam że tam taśmówka i to mnie przeraża...terminy zabiegów odległe...:wściekła/y:

Poleć forum