reklama

Opole - sklep lub komis z wózkami

Temat na forum 'Opolszczyzna' rozpoczęty przez Becioo, 20 Styczeń 2011.

1. Becioo

Becioo mamusia 02'2011

Nigdzie nie znalazłam więc otwieram nowy temat. Poszukuję na terenie Opola jakiegoś komisu lub sklepu z wózkami. Najbardziej interesuje mnie komis bo raczej skłaniam się aby kupić wózek używany.

2. Mamuska

Mamuska mama Maciaska i Meduzki!

wprawdzie nic nie wiem na temat komisu w Opolu, ale mam wózek do sprzedania. Jest on teraz wystawiony w komisie w Głuchołazach, ale zawsze mogę go wziać (sama jestem z Nysy) :tak:;-)

3. reklama
  4. Kamea

Kamea Fanka BB :)

Słyszałam, że w strzelcach op. jest taki komis, ale z Brzegu to będziesz mieć daleko.

5. Becioo

Becioo mamusia 02'2011

Mamuska możesz mi przesłac jakieś dane tego wózka i jakieś zdjęcia jeśli posiadasz na priv?

Kamea no do strzelec to faktycznie trochę daleko, ale dzięki za podpowiedź ;-)

6. rubi

rubi wakacyjna mama ;-)

Beccio ;-) Komis z wózkami jest w Opolu na ZWM - koło kościoła - kilka wózkow tam zawsze jest ;-)
    ja bede sprzedawała swój wózek ale to dopiero w marcu/kwietniu wiec jak dla Ciebie za późno :-(

7. Becioo

Becioo mamusia 02'2011

rubi no marzec kwiecień to na pewno za późno...ale dzięki za namiary ;-)

8. DorotaJ

DorotaJ Początkująca w BB

Ostatnio otworzyli nowy komis dziecięcy na cieszyńskiej w Opolu koło mcdonalds'a z tyłu w garażach i też można znaleźć jakieś wózki

9. aniaf24

aniaf24 Fanka BB :)

witam :)
    ja poszukuje wózka dla bliźniaków, głębokiego.... jakby któraś chciała sprzedać...

10. reklama
  11. Motylek09

Motylek09 Zaciekawiona BB

Bardzo fajny sklep z wózkami jest w OPOLANINIE na parterze ,,kolorino'' bardzo duży wybór i ceny przestępne :)

Następny jaki znam to w Głubczycach obok EKO niestety nie znam ulicy ... a na parkingu jest mały komis z akcesoriami(wózkami też) dla dzieci.

12. Loravandrel

Loravandrel Fanka BB :)

Niestety, ja uważam, że w Kolorino jest bardzo drogo.. Z czystym sumieniem mogę za to polecić sklep Baby Blue w Opolu. Nawet fotelik, który upatrzyłam sobie, a sprawdzaliśmy kiedyś ceny z ciekawości w Kolorino i w Baby Blue, był prawie 200 zł droższy w Kolorino.
    Zamieszałam trochę :D

Poleć forum