reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opóźnienie miesiączki

A

angelwu

Gość
Witajcie :)
Ostatni okres miałam 1.02.18. W lutym byłam chora(eh grypa dała popalić), miesiączkę powinnam dostać 2.03 więc 4 dzień opóźnienia. Zrobiłam dwa testy apteczne, lecz negatywne. Jutro idę na bete.
Co mnie martwi :) 10.02 współżyliśmy od początku z prezerwatywą lecz w trakcie zsunęła się i została w środku lecz po kilku min ją wyciągnęłam. Do wytrysku wewnątrz nie doszło, Narzeczony jak się zorientował od razu przerwaliśmy. Nie sądzę by były to moje dni płodne, cykle mam 30 dniowe albo i nawet lekko ponad 30.
Dziewczyny czy beta zrobiona jutro będzie już wiarygodna i w razie czego wykluczy ciąże ? Pozdrawiam :)
 
reklama
beta wychodzi po 10 dniach ..od ostatniego stosunku gdzie miala byc owu wiec wyjdzie. Ale ciaza nikle szanse jak test dalej negatywny.
 
Hej. Może być tak, że po prostu okres się spóźni. A równie dobrze może być to ciąża. U mnie beta w 34 dniu cyklu wynosiła tylko kilkanaście jednostek i robione wcześniej testy apteczne (nawet po dniu spodziewanej miesiączki) były negatywne. Różnie bywa.
Myślę, że badanie krwi wszystko wyjaśni.
 
Hej. Może być tak, że po prostu okres się spóźni. A równie dobrze może być to ciąża. U mnie beta w 34 dniu cyklu wynosiła tylko kilkanaście jednostek i robione wcześniej testy apteczne (nawet po dniu spodziewanej miesiączki) były negatywne. Różnie bywa.
Myślę, że badanie krwi wszystko wyjaśni.
U mnie stosunek był w 10 dc, wiec gdyby owulacja się przesunela na dalszy termin przy 30 dniowych cyklach to już wogole nie powinno być szansy,chyba że coś źle rozumiem ☺
 
Ja obstawiam ze w ciazy nie jesteś . Miesiąc od stosunku nie ma sily zeby test nie wyszedl.Idz do ginekologa niech cos poradzi na to.
O ile dobrze zrozumiałam ze to ostatni stosunek byl 10..
 
Idę zaraz na krew i zrobię test domowy ☺ strasznie się denerwuje bo za 3 mies mam obronę na studiach,budujemy dom,za niecałe 7 mies ślub i ewentualna ciąża przyprawia mnie o spory stres
 
reklama
Do góry