reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opryszczka w ciąży

Heviran to dość silny lek. Ale zaufaj lekarzowi.
Przy heviranie pij bardzo dużo płynów, bo ten lek nie jest obojętny na wątrobę.

Jak byłam w ciąży też mi wyskoczyła opryszczka, z tym, że to nie było pierwszy raz w życiu. Stosowałam Erazaban - jest bezpieczny w ciąży, przyspiesza gojenie. I na noc zabezpieczałam plasterkiem compeed, żeby przypadkiem oka nie zatrzeć.
Synek urodził się zdrowy.
 
reklama
Heviran bardzo szybko zadziała, ale stosuje się go dosyć długo, żeby była pewność, że zahamował namnażanie się wirusów.Ważna sprawa, żebyście na razie z mężem unikali pocałunków i seksu oralnego, żeby nie przenieść infekcji.
 
Hej jest tu ktoś jeszcze ? Wlasnie chyba wyskoczyła mi opryszka pierwsza w życiu w 23 tygodniu ciąży :( chyba że myle to z zajadami :( lekarz dopiero za 4 dni
 
Do góry