reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opuchnięte wargi sromowe

Witam.
Zauważyłam dzisiaj u siebie strasznie opuchnięte wargi sromowe... Zdaje mi się ze wczesniej takie nie byly... Dodatkowo odczuwam swędzienie rzadko pieczenie.. czy ktoras z was to miała? wiece co to mzoe byc ? wczesniej nie mialam takich opuchnietych tylko mnie swedzialo z zewnątrz to na poczatku bralam pimafucin pozniej od jakichś 2tyg clatmizolum (czy cos wiecie o co chodzi) i on nic nie pomagal.. a dzisiaj jeszcze te wargi i nie wiem co to moze oznaczac.. wizytę mam o ile sie dostane dopiero w srodę..
Zauwazylam jeszcze ze u gory są bardzo przekrwione... i stąd malutkie plamki krwi na wkladce... ale żadnych zylakow nie ma...

Jak sadze po tym co napisalas masz grzybice, wargi sromowe w ciąży zawsze są powiększone, bo sa lepiej ukrwione,tak działają hormony; a ślady krwi są od swiadu, nie musisz się mocno drapac żeby podraznic delikatna sluzowke. Wystarczy ze ciut mocniej dotkniesz i juz możesz spowodować wybroczyny krwi. Wizyta u lekarza jest konieczna, bo czym większy grzyb tym dłuższe leczenie.
 
reklama
Dzieki za odp...Jutro mam wizyte i zobaczymy co gin powie.... Ogolnie wargi sa juz normalnej wielkosci pozostal tylko swiad... Napisze co i jak po:]
 
Ja tez mam takie jakby napuchniete wargi ale nic mnie nie boli,nieswedzi itd ,ponoc tak sie zdarza w ciazy;)a jeszcze kolor jest zmieniony tzn sa duzo ciemniejsze,mocno brazowe.
 
reklama
Do góry