reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Orvitrelle

Palcia23

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Czerwiec 2019
Postów
28
Witam. Jestem tu nowa. Chciałabym się dowiedzieć od was czy jest możliwe jeżeli 10 czerwca brałam zastrzyk na pęknięcie pęcherzyków i pękły dwa czy jeszcze dzis może fałszować wynik testu ciążowego? Miesiąc temu tyle dni po zastrzyku już test był negatywny.
 
reklama
Mi po zastrzyku dwa razy wyszła ciąża już po 4 dniach i bety było między 32 a 40 niestety żadna ciąża się nie rozwinęła każda między 3 a 5 tyg traciła teraz tylko ciągle badania i szukanie przyczyny poronien nawykowych. Trzymam kciuki że u Cb będzie inaczej i doczakasz się swojego dzidziusia
 
Mi po zastrzyku dwa razy wyszła ciąża już po 4 dniach i bety było między 32 a 40 niestety żadna ciąża się nie rozwinęła każda między 3 a 5 tyg traciła teraz tylko ciągle badania i szukanie przyczyny poronien nawykowych. Trzymam kciuki że u Cb będzie inaczej i doczakasz się swojego dzidziusia

Współczuje. Jeszcze nigdy nie zaszłam w ciąże, ale wiem co to znaczy zrobić test i się rozczarować. Boję się że to jednak jakimś cudem jeszcze zastrzyk fałszuje...
 
Zrób beta i umów się do ginekologa jeżeli dalej nie będziesz mogła zajść wciąż zrób sobie badanie mrl i krzepliwości krwi.

Ogólnie mam pco ale testosteron wszystko w normie tylko problem z jajnikami i nie mam swojej owulacji wcale. Możesz mi powiedzieć jeszcze czy odczuwałaś jakieś dolegliwości jak zaszłaś w ciąże. Bo mnie pobolewają jajniki i podbrzusze chwilami tak jak na okres. Czy to może być jakieś dobry objaw?
 
reklama
reklama
Do góry