reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ospa a ciaza

reklama
Dla dziecka groźne jest tylko pierwotne zakażenie u mamy. Jeśli przechodziłaś ospę w przeszłości to możesz być spokojna. Dwie moje koleżanki miały w domu dzieci z ospą będąc w ciąży i wszystko ok.
 
Jeżu słodki współczuję strasznie, ja na to chorowałam jako nastolatka (miałam na biodrze i plecach) i nie zapomnę tego bólu, w ciąży chyba bym się załamała - dobrze, że się wszystko dobrze skończyło za to 🙂
Ja miałam akurat koło pepka drobną wysypkę,która piekła tak okropnie jak by mnie ktoś przypalał ogniem:)a na plecach 3 duże krosty, które wyglądały później jak blizna.
 
Pamiętam jak moja przyjaciółka będąc w ciąży miała tą ospę..... Noo powiem, że swoje przeszła. W szpitalu też, jak ja niektóre pielęgniarki ją traktowały czy położne mówiąc : " biedna pani biedna, pani to już nic nie pomoże "....... tragedia. Dzisiaj ma zdrową i silną córeczkę, która we wrześniu skończy 8 lat. Także trzymaj się autorko 💪
 
Do góry