reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

otrzymanie wyroku sądu

alina_alina

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Kwiecień 2010
Postów
35
Miasto
W-wa
Witam

1. Ponad miesiąc temu odbyła się sprawa o pozbawienie lub ograniczenie praw (ja składałam wniosek). Sprawa zakończył się na ograniczeniu (przystałam na to aby dalej nie ciągnąć tego). Chciałabym otrzymać wyrok tzn miec pisemne potwierdzenie. Czy wystarczy że złoże pismo o wydanie wyroku czy odpisu wyroku ??
Działając w imieniu własnym, wnoszę o doręczenie wyroku Sądu Rejonowego w Krakowie z dnia………. na adres………………
2. Odbyła się też sprawa o widzenia. Zakończyła się ugodą; sędzina powiedział że jak chcemy to nieć na piśmie to po 7 dniach mamy złożyć pismo. Moje pytanie czy wystarczy napisać : Działając w imieniu własnym, wnoszę o doręczenie wyroku czy ugody Sądu Rejonowego w Krakowie z dnia………. na adres………………
 
reklama
Do góry