reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Hej
Współczuję dziewczyny z tymi migrenami. Masakra można się wykończyć...
Mnie w ciąży męczyła strasznie zgaga i mnie lekarka kazała brani reni. Trochę pomagało ale szału nie było.
Dziś piękna pogoda, tyle co wróciliśmy ze spaceru, Piotrek padł a ja nie mam na nic siły. Czasem już naprawdę brakuje mi na to wszystko cierpliwości. Mam mega doła...
Mąż jeszcze w pracy więc i on nie pomoże.... Szlag by to wszystko...

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
To chyba ta pogoda tak na nas działa :/
U mnie dziś wręcz gorąco. Nie wiem jak ja przetrwam lato....
Zuza odpoczywaj sobie. Ja to póki co nie sprzątam. Wszystko mnie boli
 
Kamkaz, co sie dzieje?
Tak naprawdę to wszystko po trochu. Piotrek jest tak nieznośny, że nie raz mam ochotę wlać mu po tyłku. No wogole nie słucha. Jest uparty jak osioł. Jak coś jest nie po jego mysli to zacznie rzucać czym popadnie, ugryzie w byle co a to nos, noga czy brzuch. Nie patrzy, a jak nie ma kogo pogryź to ugryzie krzesło czy £awę. No i uderza się głową czy o stół czy o ścianę. A potem jeszcze bardziej ryczy bo go boli. Oszalec z nim można.
W domu mam straszny bałagan, nie mam kiedy ogarnąć. Niby mieszkam z mamą z tym, że ja mam górę a mama dół. No i co niedziela wszyscy zjeżdżają się do mamy na obiadek. Ogolnie obiady gotujemy wspólnie a tak naprawdę to ja muszę ugotować bo moja mama w pracy i nie ma kiedy. A co niedziela jest 12 osób do obiadu więc trochę trzeba maszykować. Jeszcze na dodatek we wtorek siostra jedzie na pogrzeb i mi podrzuci synka 7 miesięcy a dzisiaj się dowiedziałam że brat przywiezie jeszcze Michaline co ma 2,5 roku bo bratowa musi jechać do lekarzaba on nie może wziąść urlopu. No i jeszcze Piotrek do kompletu więc nic tylko sznurek i do lasu....
Jezu raz się zgodziłam że zaopiekuje się dziećmi, drugi raz też to teraz już nawrt nikt nie zapyta tylko informuje że przywiezie. I to jeszcze przywioza mojej mamie do opieki a że ona w pracy no to ja muszę dac radę.
Wkurza mnie to wszystko. A mam dzisiaj takie nerwy że brak słów...

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
No kochana to musisz temperowac trochę małego póki czas. Klapsy2 raczej nie pomogą. Może poczytaj w necie lub znajdź jakąś książkę jak sobie radzić z małym zlosnikiem

hchy43r8h8l5x99d.png
 
No kochana to musisz temperowac trochę małego póki czas. Klapsy2 raczej nie pomogą. Może poczytaj w necie lub znajdź jakąś książkę jak sobie radzić z małym zlosnikiem

hchy43r8h8l5x99d.png
Wiem że klapsy nie pomogą i tego nie robię ale czasem mam wielką ochotę. Dużo mu staram się tłumaczyć. Zobaczymy czy to poskutkuje. On wie, że czegoś nie może bo kiwa głową że nie i się patrzy ale i tak go korci i stara się drugą ręką to zrobić.
Tutaj dużą zasługe mają teście bo to oni mu na wszystko pozwalali aż się naprawdę wkurzyłam i powiedziałam dość. Bo jemu w domu jakiejś rzeczy robić nie wolno ale u dziadków wolno i on w końcu sam nie wiedział co jest grane. No i powiedziałam w prost że albo są po mojej stronie i zwracają mu uwagę jak ja, albo niestety Piotrek będzie do nich jeździł tylko w mojej obecności. Wytłumaczyłam na spokojnie i co mi chodzi i w końcu przyznali mi rację. Bo albo daną rzecz nie wolno mu robić wszędzie, albo wszędzie może rozrabiać bo on po tem jest taki rozerwany bo nie wie gdzie co mu wolno a gdzie nie. Bo teście wychodzili z założenia że oni Piotrkowi nie mogą niczego zabronić ani zwracać uwagi bo Piotrek nie będzie chciał do nich przyjeżdżać

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak to jest z dZiadkami. ... U mnie moja mama na wszystko pozwala mojemu synowi, ale jak ja jej coś mówię to mnie nie słucha A ja potem wydzieram się na syna :/ na szczęście moj jest taki, ze jak coś powiem to się posłucha. Ja raczej trzymam go krotko. Ale też uparciuch. Po mnie :p
 
Hej dziewczyny ja juz po grilu byly pyszne szaszlyki ☺
Po fryzjerze mam super humor inaczej czlowiek wyglada ☺ wylezakowalam sie na lezaku na sloncu ale zauwazylam ze od goracego stopy robia sie ciezkie. Wspolczuje Wam ciaz latem dobrze ze ja jeszcze z miesiac i sie rozpakuje przed upalami ☺
Jak minal dzien ?
Kurcze ciezka sprawa z takim malym uparciuchem.
 
reklama
U mnie przyjemnie :) cały dzionek na dworku :) dzis wreszcie mnie nie mulilo ;) od jutra będę się starała jeść mniej i o stałych porach

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Do góry