reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Pietrucha, a bierzesz jakis progesteron? Bo brazowe plamienia to tez moze byc jego niedobor i to raczej nie dobrze,oczywiscie nie chce straszyc i mam nadzieje ze Ci to minie, ale ja bym juz leciala do lekarza. Ale to przez moje przewrazliwienie.. trzymaj sie! :)
 
reklama
marcia30 startuje z takąsamą wagą jak ty w 2 ciąży. Przybrałam w ciągu roku 17kg przez tarczycę:(
kłaczek właśnie czytałam o diecie cukrzycowej.. kurde, niektóre rzeczy wiadomo - mi nie pasują. Ale ja na prawdę odkąd zaszłam w ciążę bardzo regularnie i zdrowo się odżywiam. Co prawda miałam urodziny niedawno, więc był tort, ale bez przesady:)
akeake ja biorę leki tarczycowe i duphaston 2x1, bo już jedno dzieciątko straciłam..
Nie lecę do lekarza i mam nadzieję, że nie będę musiała. Plamienie jest znikome, po oddaniu moczu widzę lekko na papierze, na wkładce teraz w ciągu dnia praktycznie nic .. mam nadzieję,że przejdzie wszystko. Jeżeli jutro jeszcze będzie plamienie - pewnie zadzwonię do lekarza dla świętego spokoju,bo wizytę mam dopiero za tydzień...

Zresztą.. mówiłam dzidziusiowi ,że tym razem mamusia chce z dzieciątkiem być do końca i niech nie robi numerów:-)
 
Pietrucha, pozytyw stosowania diety cukrzycowej przy braku cukrzycy, polega na mozliwosci popelniania niewielkich grzeszkow, ale sama idea tej diety jest genialna - zarelko niskokaloryczne, urozmaicone i zdrowe tak, ze moze byc sposobem odzywiania w ogole, nie tylko na czas ciazy. No i chudnie sie na tym. Ja mam wlasnie kolejny poryw i dzis poki co jestem grzeczna - rano kawka z duza iloscia mleka, potem jablko, kurzy cycek z warzywami, w planie jeszcze jogurcik. Warzywami opralam sie jak swinka - dobre byly. :-) Mlodziez nakarmilam nalesnikami z bananem i nutella. Bolalo. :-D
 
Ania, trzymam kciuki zebys wygrala! :)

Ale tu cisza nastala, ja tam bym mogla cos popisac ale nie zwiazane z tematem wątku, wiec.. ;)

Marcia, i jak tam,masz owulke?

Ja czekam co sie wydarzy, zeby tylko nie czekac za dlugo znowu :(
 
akeake fiu fiu jakie ładne zdjęcie :-)

nie wiem czy mam owulke bo dzisiaj zrobiłam dość wczesnie testa nie tak jak zawsze i wyszły znowu dwie kreski czyli high i albo jutro bedzie peak albo zrobiłam za wczesnie ( bo juz raz tak miałam ze robiłam z rana testy i nie pokazało mi peaku tylko high) i dzisiaj mam bo generalnie obudziłam sie ze swoimi dolegliwościami owulacyjnymi tylko cos ja nie widze tego cholernego sluzu, cos tam jest ale nie za duzo.

kłaczek a jak ty sie czujesz?
 
reklama
Marcia, aha, no to pozostaje czekac na pik, a sluz nie zawsze musi byc widoczny wystarczy zeby byl przy szyjce :) I dzieki, robilam sobie fotki zeby zobaczyc jak wyglada bizu slubna (nie mam duzego lusterka :p) i nawet ladnie wyszlo wiec zmienilam ;) Zauwazam kolejne plusy lekkiego schudniecia, mam mniejszy podbrodek :DD A zawsze mnie to dobijalo;) Odebralismy dzis obraczki i sie wlasnie nimi jaramy :p Tzn ja bo Moj to tak srednio pala radoscia co do ożenku, ale to stary kawaler wiec dla Niego duuza zmiana;)
 
Do góry