reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Właściwie to udało nam się za pierwszym razem :) Tak pierwsza ciąża i na wizycie Pani doktor powiedziała, że jestem w ciąży i wszystko rozwija sie prawidłowo i, że mam się odchudzać. Tak jak pisałam wcześniej zaleciła ograniczenie soków i napojów gazowanych i duzo spacerów. Dzięki za podpowiedź ze sklepami :) C&A nie przyszło mi do głowy ;)
Wow, to super, że za 1 razem! Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze :) a jak się czujesz?

Gdyby ja chudła po odstawieniu słodkich i gazowanych napojów to bym była modelką [emoji1]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny! :) Jestem tu nowa... dopiero 7 tydzień. Jednak jestem po wizycie u Pani doktor która powiedziała mi, że mam się odchudzać. Nigdy nie wazyłam tak dużo jak teraz :( ostatnio mi się bardzo mocno przytyło nie wiedząc czemu. Ważę 94kg przy wzroście 173 cm. i zalecenie Pani ginekolog to -5kg, a jak zrzucę więcej to będzie jeszcze lepiej. Mam unikać soków i napojów gazowanych i dużo spacerować. Spotkałyście się już kiedyś z takimi zaleceniami?
i mam jeszcze do Was jedno pytanko. Czy macie jakies fajne źródło z którego kupujecie ubrania ciążowe? Większość oferuje rozmiary do max 42, a ja noszę rozmiar większy i ciężko coś trafić. A nie chce kupować pierwszej lepszej rzeczy.
Hej. Gratulacje! Moim zdaniem to jeszcze nie tragedia taka waga przy twoim wzroście :)
A lekarza bym zmieniła. Jak lekarka może zalecic odchudzanie w ciąży i to na tak wczesnym etapie.... pOrażka

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Dzidzia nie lubi żelek czy zgaga?

Ja planowałam pospać w niedzielę a leżę od 7 i się wiercę.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Moja wątroba albo żołądek ich nie lubi hehe brzuch zrobił się jak balon wzdety i bolał. Ja to zawsze się pokusze na coś a potem cierpię :/
No i było sporo cukru...
W nocy czulam jak mala się wierci A teraz cisza.... zaraz zjem śniadanie to mam nadzieję są znać o sobie

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Wow, to super, że za 1 razem! Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze :) a jak się czujesz?

Gdyby ja chudła po odstawieniu słodkich i gazowanych napojów to bym była modelką [emoji1]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Dziękuję! Czuje się dobrze :) czasem mnie zmuli, ale nie wymiotuje wcale. Wkurza mnie, że zaplanuje sobie cały dzień, a na końcu kładę się na chwilę na drzemkę i znikają mi 4 godziny i jestem zła, że nic nie zrobiłam :) I czasem czuje się jak wypluta, bez sił. Zachcianki mam, ale szybko się najadam. Jem mniej niż przed ciążą. Czasem mam na coś straszny apetyt, ale jak jade do sklepu i na to patrze to stwierdzam, że za nic tego nie zjem :D:D maleństwo jest niezdecydowane! :)
 
Hej. Gratulacje! Moim zdaniem to jeszcze nie tragedia taka waga przy twoim wzroście :)
A lekarza bym zmieniła. Jak lekarka może zalecic odchudzanie w ciąży i to na tak wczesnym etapie.... pOrażka

Może nie będę zmieniać lekarki, ale chętnie udam się do kogoś innego. Nie powiem nawet, że wiem, że jestem w ciąży, ale podejrzewam. Zobaczę czy powie mi to samo.
 
Alichia gratulacje ! Na Twoim miejscu bym zmieniła lekarza .Ja jak się dowiedziałam o ciąży ważyłam 127kg i ani słowa od lekarza nie usłyszałam że ważę za dużo.Fakt w ciąży bez odchudzania ubyło mi 8kg.
Mimi u mnie żelki to była podstawa każdego dnia paczka dziennie;)
Myślałam że niedziela wyspie się a tu dupą Michaś już od 5.30postanowił nie spać.Teraz idę się ogarnąć i do sklepu trzeba jechać bo mój syn zażyczył sobie spaghetti ;)
Malutkiej niedzieli :*
 
reklama
Myślę, że konsultacja u innego lekarza na pewno nie zaszkodzi :)

Agunia, wzajemnie!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry