reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Jak już na tym etapie wywiera presję na odchudzanie to pewnie będzie tak całe 9miesięcy. Niewiem czy jest sens sie denerwowac.

Moja powiedziała ze absolutnie się nie odchudzać. Na to będzie czas po porodzie. Powiedziała jedynie oby nie przytyć za dużo. Zrezygnować z coli i słodyczy, lodów....

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Też mi się wydaje, że chudnięcie może być skutkiem ubocznym a nie zamierzone...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Alichia gratulacje ! Na Twoim miejscu bym zmieniła lekarza .Ja jak się dowiedziałam o ciąży ważyłam 127kg i ani słowa od lekarza nie usłyszałam że ważę za dużo.Fakt w ciąży bez odchudzania ubyło mi 8kg.
Mimi u mnie żelki to była podstawa każdego dnia paczka dziennie;)
Myślałam że niedziela wyspie się a tu dupą Michaś już od 5.30postanowił nie spać.Teraz idę się ogarnąć i do sklepu trzeba jechać bo mój syn zażyczył sobie spaghetti ;)
Malutkiej niedzieli :*

dziękuję :)
 
Cześć dziewczyny, jak samopoczucie? Mnie strasznie bolą piersi, więc pewnie zaraz dostanę okres [emoji6]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Witam się z poniedziałku.
Nie śpię już od 6 [emoji58]
Śniadanko zjedzone, kawka wypita i nie ma co robić hehe

U mnie dziś nocka w miarę....
W tym tygodniu wizyta [emoji4][emoji4][emoji4]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Fajne takie dni jak nie ma co robić - korzystaj póki możesz :) a kiedy wizyta? Może dzidzia się pokaże w końcu :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mialam iść jutro ale nie będę miała z kim młodego zostawić więc czwartek/piątek....
Czuję że dzidzia nadal poprzecznie ułożona więc pewnie nic nowego nie usłyszę co do płci.... szkoda bo ta niepewność jest okropna....
No ale nawet jeśli się nie dowiem to już czas na malowanie pokoiku.... najwyżej będzie neutralny kolor....
Gorzej z kombinezonem....
Ale może uda się znaleźć jakiś uniseks hehe ;)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Mialam iść jutro ale nie będę miała z kim młodego zostawić więc czwartek/piątek....
Czuję że dzidzia nadal poprzecznie ułożona więc pewnie nic nowego nie usłyszę co do płci.... szkoda bo ta niepewność jest okropna....
No ale nawet jeśli się nie dowiem to już czas na malowanie pokoiku.... najwyżej będzie neutralny kolor....
Gorzej z kombinezonem....
Ale może uda się znaleźć jakiś uniseks hehe ;)

hchy43r8h8l5x99d.png
Ja właśnie czekam na wizytę. Mam nadzieje ze doktor mi nie powie że jednak chłopiec bo ja właśnie kupiłam kurteczke i kombinezon oba bialo różowe... na szczęście wózek mam turkusowy hehe

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja właśnie czekam na wizytę. Mam nadzieje ze doktor mi nie powie że jednak chłopiec bo ja właśnie kupiłam kurteczke i kombinezon oba bialo różowe... na szczęście wózek mam turkusowy hehe

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Czekam na wieści po wizycie [emoji5]
U Ciebie na 99%pewność więc się nie stresuj hehe

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Do góry