reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OVARIN

Sandra1998

Aktywna w BB
Dołączył(a)
26 Kwiecień 2022
Postów
93
Hej dziewczyny,
choruje na PCOS I IO. Mam przepisany Metformax 800 od ginekologa.
Dodatkowo zaczęłam brać olej z wiesiołka i Ovarin. Po kilku tygodniach dostałam upragniona miesiączkę ( mój cykl trwał 79dni ). Teraz poraz kolejny czekam na miesiączkę z niecierpliwością, mój cykl trwa już 36dni. Czuję lekkie pobolewanie, kłucie w jajnikach, ale nic się nie dzieje..
Z narzeczonym staramy się o dziecko.. jednak bez skutku..
Czy Ovarin może nie działać na mnie?
Czytałam, że pomógł bardzo dużej liczbie kobiet wyregulować cykl, owulację.
Czy któraś z was ma podobne doświadczenia?
Martwię się, że ostatnią szansą będzie stymulacja owulacji. :(
 
reklama
Mi na początku ovarin wydłużył mocno cykle, po jakimś czasie się unormowaly
 
Nie nie zaszłam w ciążę za pomocą ovarinu. Ovarin to raczej taka apteczka pierwszej pomocy w staraniach.
Nie oczekiwałabym cudów, ale jeśli nie ma większych problemów to są kobiety, którym pomaga.
Jak każdy inozytol potrzebuje czasu na to żeby zadziałać wiec bym mu dała chodzić z 3 cykle
 
Hej ja właśnie zamierzam brać ovarin jakieś opinie na temat tego leku?
Hej, brałam jakiś czas Ovarin, olej z wiesiołka, cynk. Później kupiłam Fertistim, ograniczyłam jedzenie słodyczy.
Wypiłam kilka saszetek z opakowania, zaczęłam stymulację owulacji i na monitorowaniu jajeczkowania plamiłam. Co się okazało, byłam już w ciąży.
Jeśli bierzesz Ovarin i starasz się o dziecko, daj sobie czas.
Chociaż mówią, że lepszy skład ma Fertistim. Powodzenia 🙂😍
 
Do góry