reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja

Smerfetka94

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Czerwiec 2019
Postów
3 778
Hej, to z znowu ja tylko z innym tematem.
Postanowilam sprobowac testów owulacyjnych.
Cykle mam glownie 30-31 dniowe, dzisiaj jest moj 13dc.
Temperatura robi sie coraz wyzsza, wczoraj kreska na tescie slabiutka, dzisiaj podobnie.
Nie zaczelam za wczesnie z tymi testami?
 
reklama
Najwyżej więcej kasy wydasz ^^
Ps poczytaj o mierzeniu temperatury bo "robi się coraz wyższa" nic o owulacji nie mówi ;)
A jak śluz?
U mnie przy cylkach 31-32 owulka była ok 18-20 dc. Ale to indywidualne więc obserwuj ;)
 
Najwyżej więcej kasy wydasz ^^
Ps poczytaj o mierzeniu temperatury bo "robi się coraz wyższa" nic o owulacji nie mówi ;)
A jak śluz?
U mnie przy cylkach 31-32 owulka była ok 18-20 dc. Ale to indywidualne więc obserwuj ;)
Testow mam sporo więc moge testowac do bolu :d
Chodzi o to ze po okresie zawsze jest w "normie" a im blizej tych dni to skacze wyżej.
Sluzu na razie nie zauwazylam.
Chodzi właśnie o to ze w poprzednim cyklu taka mega wilgoc mialam jakos w 23 dniu, chcialam teraz sprawdzic testami
 
Nadal mi to nic nie mówi ;)
Temp skacze wyżej po owulacji. A tak to jest na podobnym poziomie. Ale zobaczy przykładowy wykers:
Link do: Cykl kobiety - temperatura - Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny

wykres1.jpg


Mega wilgotność to też mało precyzyjne przy staraniach. Śluz płodny to przejrzysty, rozciągliwy, najbardziej gdy jest podobny do białka jajka.
Link do: Objawy płodności - śluz i szyjka macicy - Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny

CO do testów, to skoro już zaczęłaś i masz zapas to rób, zobaczysz jak Ci się to pokrywa ;)
 
reklama
reklama
Do góry