reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja

P

pralinka92

Gość
Witam serdecznie wszystkich. Mam pytanie, a mianowicie chodzi o owulację. Cykle mam 28,29,30 a zdążą się że 31 dniowe i na wszystkich kalkulatorach wychodzi mi termin owulacji na 30.10 lub 31.10 ale ani wczoraj ani dzisiaj nie mam śluzu ani nie boli mnie brzuch tak jak to zwykle bywało czy to możliwe ze owulację miałam w sobotę? Wtedy strasznie bolał mnie jajnik pp lewej stronie i miałam w ten dzień najwięcej upławów. Mam nadzieje że w miarę czytelnie zadałam swoje pytanie i dziękuję za wszystkie odpowiedzi. A jeżeli coś pomieszałam to przepraszam, pierwszy raz udzielam się na jakimkolwiek forum i nie ograniam jeszcze :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Być może przypadło Ci na sobote.
To nie jest tak, że owulacja jest równo 14 dc. Owulacja może przypaść ci szybciej jak i może się spóźnić. To wszystko też zależy od długości cyklu.
Zainwestuj 20 zł miesięcznie i kup testy owulacyjne.
Tez sama nie wiedziałam, kiedy dokładnie mam owulacje, a testy Mi pomogły.
 
To teraz mam "zagwostkę" bo kochałam się z narzeczonym w piątek i może coś z tego wyjdzie :) cieszyła bym się bardzo :D
 
Zawsze możesz kupić testy albo monitoring cyklu:-)
Owulacja nie przypada jak w zegarku.
Ból brzucha może wystąpić na kilka dni przed owu
Śluz to nie zawsze wyznacznik
Pamiętam jak się starałam i miałam cykle nieregularne Owulacje bardzo późno miałam w dniu miesiączki aa śluzu nie miałam w ogóle a brzuch bolał na kilka dni przed
Śluz to nie wyznacznik niektore dziewczyny na staraczkach też nie miały
Kochaj się co dwa dni :-)
 
Zawsze możesz kupić testy albo monitoring cyklu:-)
Owulacja nie przypada jak w zegarku.
Ból brzucha może wystąpić na kilka dni przed owu
Śluz to nie zawsze wyznacznik
Pamiętam jak się starałam i miałam cykle nieregularne Owulacje bardzo późno miałam w dniu miesiączki aa śluzu nie miałam w ogóle a brzuch bolał na kilka dni przed
Śluz to nie wyznacznik niektore dziewczyny na staraczkach też nie miały
Kochaj się co dwa dni :-)
No z tym kochaniem może być ciężko ze względu na prace mojego chłopaka ;) no zobaczymy co ma być to będzie, czas pokaże :)
 
reklama
reklama
Do góry