reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oznaczenia na usg

reklama

Załączniki

  • USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1615545236628_6776087848171673494.jpeg
    USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1615545236628_6776087848171673494.jpeg
    117,5 KB · Wyświetleń: 101
A kiedy miałaś ostatnią miesiączkę ? Te USG jest strasznie słabe, może warto skonsultować się z innym ginem ?
 
Wrzuć zdj całego USG a nie tych oznaczeń.
A kiedy miałaś ostatnią miesiączkę ? Te USG jest strasznie słabe, może warto skonsultować się z innym ginem ?
W styczniu. Dwa pozytywne, na usg widziałam serduszko jak bije. Zobaczymy co będzie za tydzień jak sam z siebie nie będzie nic mi mówił a powinien jako lekarz to zmieniam ginekologa.
 
Na dole zdjęcia nie żadnych opisów? U mojego gin informacje o pomiarach były na dole.
Nie ma nic. Masakra jakaś. Ja ze stresu nie zapytałam nic (stres bo drugi raz w życiu u gina) a on żadnych informacji. Nic. Nawet ze witaminy czy coś ja se sama od dwóch tygodni biorę falvit mama ale chyba powinien mi sam powedziec co powinnam se kupić, o dziecku ile płód ma cm i czasu. Tan jest gn 74 i nie wiem czy to jest liczna dni życia dzidzi. A ja durna jak galareta tylko skierowania i bay bay. Ehhh
 
Jakie gn??

Ogólnie wielu ginekologów przyjmuje, że jeśli się zdrowo odżywiasz, to żadnych witamin brać nie musisz ;-)
A co do leków - to koniecznie suplementacja kwasu foliowego (nie wiem czy w tym suplemencie jest zawarty). Warto by witaminy miały też DHA.
A zrobił Ci chociaż cytologię? Dał skierowanie na badania krwi?

edit. A już widzę, to jest na tym zdjęciu. Gn to gain (wzmocnienie) - parametr ustawiany na aparacie USG. Nie ma nic wspólnego z pomiarami płodu...
 
Ostatnia edycja:
Jakie gn??

Ogólnie wielu ginekologów przyjmuje, że jeśli się zdrowo odżywiasz, to żadnych witamin brać nie musisz ;-)
A co do leków - to koniecznie suplementacja kwasu foliowego (nie wiem czy w tym suplemencie jest zawarty). Warto by witaminy miały też DHA.
A zrobił Ci chociaż cytologię? Dał skierowanie na badania krwi?

edit. A już widzę, to jest na tym zdjęciu. Gn to gain (wzmocnienie) - parametr ustawiany na aparacie USG. Nie ma nic wspólnego z pomiarami płodu...
No tylko Badanie usg i skierowania nic pozatym. Też moja wina bo mogłam popytać. Nosle stres zrobił robotę
 
reklama
@małaczarnulka Jedyne co Ci mogę poradzić, to wizytę prywatną, bo szkoda Twoich nerwów.
Jedynie mogę przypuszczać, że ten kształt przypominający łezkę to pęcherzyk ciążowy. Ma on ok 2cm.
A kiedy dokładnie miałaś OM i jak długie masz cykle?
 
Do góry