reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

paciorkowiec beta-hemolizujący

fanaberia

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Lipiec 2008
Postów
49
Miasto
Zielona Góra
witajcie,

mam pytanie dot. badań na posiew i wyniku, z którego wynika, że jestem nosicielem paciorkowca beta-hemolizującego z grupy B. trochę mnie to niepokoi, kiedy poczytałam o konsekwencjach dla mojego nienarodzonego jeszcze malucha. jestem w 39 tyg.
z tego co wiem nosicielami, jest ok 30 % kobiet i wiem, że nie prowadzi się leczenia w czasie ciąży.
czy któraś z was miała podobny problem, bo nie wiem czy wszczynać alarm i dzwoń migiem do mojej gin?
 
reklama
Nic strasznego. Też miałam i też za dużo czytałam i strasznie się wystraszyłam. Oczywiście ginekolog prowadzący musi wiedzieć. I z tym wynikiem musisz jechać rodzić. Ten wynik jest bardzo ważny, musisz go pokazać jak Cię będą przyjmowali do szpitala. Ponieważ to już 39 tydzień za późno na leczenie. Więc będą Tobie podawali antybiotyk podczas porodu i tyle. Wszystko będzie dobrze!!! Tylko pamiętaj że musisz o tym powiadomić w szpitalu!!!
 
Do góry