reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pani Surogatka, bardzo prosimy o kontakt =)

reklama
Tylko że matka dziecka jest osoba, która je urodziła. Nie jest „nianią” czy „nosicielką” jest w świetle prawa polskiego matka. Jest też często psychicznie związana, bo jest w ciąży z tym dzieckiem, tworzą się hormony. Dla mnie taka sytuacja jest niemoralna. Ale rozumiem, że można mieć inny kodeks etyki.
masz dzieci? sama je urodziłaś?
 
Zrobiliśmy wszystko żeby zostać rodzicami, staraliśmy się przeszło 10 lat a zegar nam tykał, oboje byliśmy już po 40, gdyby nie Ukraińskie surmamy nigdy byśmy nie poznali co to być rodzicami .
nasze skarby mają już przeszło pół roku a My pomagamy spełniać marzenie o dziecku innym parą (niezależnie od wieku i orientacji), jestem dumna z tego, że mogę dzielić się szczęściem z tymi rodzicami ❤️❤️❤️ Jesteś zainteresowany proszę na priv
 
Do góry