reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pani Surogatka, bardzo prosimy o kontakt =)

Szukamy surogatki, jesteśmy małżeństwem, niestety moje ciało nie pozwala mi donosić ciąży. Szukamy osoby, która nam pomoże.
 
reklama
Za handel uznała bym jakbym chciała kupić jej biologiczne dziecko. Ok u nas jest to nielegalne ale w innych krajach już tak. Ja bym zapłaciła za noszenie mojego dziecka tak jak płaci się niani za opiekę.
u nas nie jest to nie legalne, prawnie nie jest to uregulowane jest tylko tak, że prawnie matką jest kobieta która urodzi ale ojcem już może być ktokolwiek, najlepiej prawnie robić to w kraju gdzie jest to dozwolone do Polski wjeżdżamy ze swoim dzieckiem, czasami jest to jedyna szansa na macierzyństwo ja Bogu dziękuję, że są takie kobiety anioły które to robią. Jeżeli ktoś nie chce takiego macierzyństwa ok każdy ma wybór ale nie osądzaj......
 
u nas nie jest to nie legalne, prawnie nie jest to uregulowane jest tylko tak, że prawnie matką jest kobieta która urodzi ale ojcem już może być ktokolwiek, najlepiej prawnie robić to w kraju gdzie jest to dozwolone do Polski wjeżdżamy ze swoim dzieckiem, czasami jest to jedyna szansa na macierzyństwo ja Bogu dziękuję, że są takie kobiety anioły które to robią. Jeżeli ktoś nie chce takiego macierzyństwa ok każdy ma wybór ale nie osądzaj......
Czytaj ze zrozumieniem. Napisałam, że ja bym zapłaciła za noszenie mojego dziecka. Czyli, że jestem za surogatkami
 
ja tylko pociągnęłam dalej temat to nie było nic do Ciebie :) jestem mamą która nie mogła nosić swojej ciąży
Ok ale zacytowałaś mnie i napisałaś żebym nie osądzała a ja od początku bronię surogactwa. I nie tylko wtedy gdy nie można samej donosić ciąży ale również jeśli z jakiś powodów się tego nie chce.
 
reklama
Do góry