reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pani Surogatka, bardzo prosimy o kontakt =)

Od wielu lat staramy się z mężem o dziecko, niestety nie udaje się to. Nisko chylimy czoła przed tym, jak wielką przysługę robią dla bezdzietnych małżeństw, aby mogły doświadczyć smaku rodzicielstwa... bardzo dziękuję, że jesteście Mz to także dla nas ostatnia deską ratunku... póki co (od kilku miesięcy) nam niestety nie udaje się spotkać uczciwej i takiej, która się ostatecznie nie wycofa- jednak wciąż nie tracimy nadziei. Jeśli któraś z Pań byłaby zainteresowana bardzo prosimy o kontakt

Z całego serca życzę Wam żebyście się doczekali dzidziusia!
 
reklama
Witam, szukamy kobiety która pomoże nam w spełnieniu marzenia o posiadaniu dziecka. Moja partnerka 3 razy poroniła i zdecydowaliśmy ze będziemy szukać pomocy w internecie, ponieważ trauma związana z poronieniami spowodowała ze zaniechaliśmy dalszych prob. Jesteśmy młoda para w długim związku, oferujemy solidne wynagrodzenie oraz jesteśmy w stanie zaoferować mieszkanie jeśli będzie ono potrzebne. +48 799 933 454
 
Witam,
Piszę w sprawię surogatki.
Mam 22 lata, chętnie pomogę parą które do swojego szćzęścia brakuje im tylko małego szkraba. a nie są w stanie posiadać własnego malucha.
Jestem w pełni zdecydowana i świadoma aby udostepnic swój brzuszek na 9 miesięcy i podarować jakiejś Parze szczęście w postaci małej pociechy, którą będą wychowywać jak swoje i maluszek zazna dużo miłości od nich :).
Jestem singielką wiec, nie będzie żadnych problemów, jestem zdrowa. ale jeśli przyszli rodzice będa chcieli jakies badania , wykonam je bez problemu.
Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu za pośrednictwem drogi e-mailowej ( aleksandralipska675@gmail.com) adres e- mail jest inny niż moje dane osobowe, oraz pod numerem tel. 736661031.
Swoje prawdzine dane osobowe poddam tylko zainteresowanym Parą w 100%.

Pozdrawiam :D
 
Od wielu lat staramy się z mężem o dziecko, niestety nie udaje się to. Nisko chylimy czoła przed tym, jak wielką przysługę robią dla bezdzietnych małżeństw, aby mogły doświadczyć smaku rodzicielstwa... bardzo dziękuję, że jesteście Mz to także dla nas ostatnia deską ratunku... póki co (od kilku miesięcy) nam niestety nie udaje się spotkać uczciwej i takiej, która się ostatecznie nie wycofa- jednak wciąż nie tracimy nadziei. Jeśli któraś z Pań byłaby zainteresowana bardzo prosimy o kontakt
Witam możemy się skontaktować w sprawie dziecka surogstka
 
Od wielu lat staramy się z mężem o dziecko, niestety nie udaje się to. Nisko chylimy czoła przed tym, jak wielką przysługę robią dla bezdzietnych małżeństw, aby mogły doświadczyć smaku rodzicielstwa... bardzo dziękuję, że jesteście Mz to także dla nas ostatnia deską ratunku... póki co (od kilku miesięcy) nam niestety nie udaje się spotkać uczciwej i takiej, która się ostatecznie nie wycofa- jednak wciąż nie tracimy nadziei. Jeśli któraś z Pań byłaby zainteresowana bardzo prosimy o kontakt
 
reklama
Do góry