reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paplanina

No wiec super! Moja propozycja: Dorota kazda listopadowka wysle Ci swoj numer telefonu jako wiadomosc prywatna a Ty odeslesz zwrotnym swoj numer. Mysle ze dobrym pomyslem jest zeby dwie osoby mialy spis wszystkich numerow. Potem moze jeszcze ktos sie zglosi i Dorota wysle mu spis numerow.
Kto za a kto przeciw? ;-)

ps. ja sie narazie nie zglaszam ;D
 
reklama
POmysł fantastyczny. Żal trochę, że do nas (np. ja i Monika) daleko, ale ja mam np. polski nr kom. i będzie mi baaardzo miło otrzymac smsy od Was, a dzieki sieci mogę również i Wam wysyłać :)
Proszę podać jakie dane i komu mam przesłać. Pamiętajcie też, że jakby któraś w Holandii na wycieczce była, to serdecznie zapraszam. Mieszkamy 10 km. od Rotterdamu :)
 
Ja tez caly czas mam moja polska komorke. wprawdze konta nie ladowalam od wiekow ale moge otrzymywac smski a odpisywac z sieci tez moge ") wiec jak tylko poczuje ze moj czas sie zbliza.... jak juz mowilam pewnie bede ostatnia heh zaraz dam znac do Doroty.
 
Więc podejmuje się bojowego zadania, mam nadzieje że podołam wyzwaniu. Możecie słlać do mnie namiary. Ale faktycznie dobrze by było żeby jeszcze ktoś miał potem te dane, niby termin mam na 25go ale wiecie że nigdy nic nie wiadomo, lepiej sie zabezpieczyć.
Pola dzieki, dane odnotowane na liscie.
monikak_80 i teszta mamuś listopadowych (o ile macie taką ochotę) czekam na informacje od Was. :)
 
reklama
dziewczyny jesli nic się nie zmieni to zrezygnuje z tego forum, po ostatnich przeróbkach każda strona otwiera się od 1 do 3 minut, , nie mówiąc już o zdjęciach; sprawdzenie choćby nowych odpowiedzi zajęłoby mi pół dnia, nie podoba mi się to, żąłuję, bo spędzałam tu sporo czasu i nie ukrywam, że liczyłam na nasze pogaduchy szczególnie w tych ostatnich tygodniach. sprawdzę jeszcze za jakiś czas, może się poprawi, tymaczasem pozdrawiam wszystkie mamuśki
 
Do góry