reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paskudne rozstępy

Przy kosmetykach ważna jest regularność stosowania nie ma się co oszukiwać, bo jak posmarujemy się dwa razy w miesiącu to cudu nie zdziałamy. U mnie najlepiej w czasie ciąży i po ciąży sprawdzał się olejek bio-oil, tylko po nim widziałam efekty. Rozstępy spłycone, kolor skóry wyrównany. Ważne, też dla mnie było, że nie śmierdział jak większość tego typów kosmetyków.
 
reklama
Na moje rozstępy pomógł mi olejek bio oil, który wcierałam rano i wieczorem do uzyskania całkowitego efektu. Na początku zauważyłam jak skóra mi się ujędrniła no i oczywiście nawilżyła, a potem już było tylko lepiej, rozstępy się kurczyły, nie powstawały nowe aż w końcu stały się niemal niewidoczne.
 
Mam paskudne rozstępy co prawda nie po ciąży, ale po utracie 12 kilogramów, ale moja kosmetyczka powiedziałą, że tylko na takie "świeże" różowe rozstępny można jakoś zaradzić kosmetykami, na stare albo głębokie tylko i wyłącznie zabieg kosmetyczny/ laser. Koleżanka w ciąży stosowała Bio Oil i nie ma ani jednego :)
 
Ja polecam Bio Oil. Bardzo dobry kosmetyk.
Super jest także masło kolagenowe na rozstępy i poparzenia.
Link do: Store - DuoLife by
 
reklama
Do góry