reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

PPATQA I MINISIA dzieki kasa z Zusu doszla na cale szczescie :tak:
ASIU ciesze sie ze spacerek i pogaduchy udane :tak:
JUSTYNKA jakos musisz dac rade 3 mam kciuki :tak:

O lekarzu napisze zaraz na lekarzowym Dobrze ze dostalam ta kase to zaplacilam internet i polsat i kupilam m buty i sobie spodnie bo nie mam w czym chodzic I juz mnie mama wkurzyla bo powiedziala ze zaniedlugo schudne i juz spodnie pojda w odstawke Ale mama ma jakis zly humor i dlatego niezadowolona :crazy:
M sie szykuje teraz do pracy Mala lerzy o obserwuje bo pojadla niestety sztucznego :baffled:Jak mala pojdzie spac chocby za jakis niedlugi czas to ide tez soac

KATE o sposobie zostawiana dziecka w lozerczku to ja sie nie znam zabardzo bo ja wczoraj pierwszy raz zostawilam mala sama w jej lozeczku Ale najpierw M ja zaniosl jak juz usnela wiec to bylo proste hihi A w nocy po karmieniu usnela na piersi wiec tez ja odlozylam pozniej robilam tak jak JUSTYNKA ze jak pojadla i obserwowala sobie to lezala w lozeczku a jak zaczela plakac to ja bralam na rece i jak sie uspokoila to zas ladowala w lozeczku :tak:Dzis tez tak to bede robila ciekawe jak to dzis wyjdzie
 
reklama
witam cioteczki dlugo mnie nie bylo tak troszke poczytalam ja sie mieszcze juz we wszystkie ciuszki no prawie nie we wszystkie bluzki bo piersi wieksze niz dotychczas:) mala juz coraz mniej marudna coraz wiecej spi a za to ja sie rozchorowalam grypa i zapalenie zatok masakra z maska na buzi ja karmie a tak to tatus sie nia zajmuje:-( dobrze ze ma mnie kto zastapic moja olenka zasypia w lozeczku cale szczescie ale trzeba ja najpierw troszke polulac choc obiecalam sobie ze nie bede ja tego uczyla ale jak ona tak mocno placze to mnie az sciska zeby ja wziac na rece a co do ulewania to jej sie strasznie ulewalo ale polozna kazala nam ja pod wiekszym skosem ukladac no i od dwoch dni ani razu jej sie nie ulalo:) i mniej prania dzieki temu:-)
 
Ja teraz dopiero widze, jak wszyscy wyjechali, ile mam roboty w domu przy dwójeczce. Daje rade ale za dnia to nie mam zbyt wiele czasu dla siebie a wieczorem to juz padam jak kawka. Robert tez nie ma całymi dniami i musze sie dwoić żeby wszystko grało jak trzeba. Dziś na wieczór mam góre prasowania i mam nadzieje że po kąpieli dzieci pójda pięknie spać. No i kurcze juz musze lecieć bo słysze że Lili sie budzi. No i tak to teraz właśnie jest :rofl2: Całuje was wszystkie mocno!!!:-)

ps. może uda mi sie jeszcze dzis do was zajrzeć:confused:
Jakbym o sobie czytała, bo sytuacja u nas podobna. "Język dwulatka" za chwilę będę czytać, mam jeszcze "Uśnij wreszcie"

ze spraw nie karmieniowych to bylam na godzinnym spacerku i naprwde duzo mi to dalo:tak:pomarudzilam, ponarzekalam i jest ok...jakby nie ta Iga to niewiem co bym zrobila:tak:

I tego mi właśnie brakuje :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie ja znow samolubnie,ale mala mi nie pozwala:/zasnela dopiero.Spi jak dawniej po 10-30minut.Zdarza sie jej 3 godziny,ale rzadko.W nocy dalej marudzi jak ja wkladam do kolyski to sie budzi:-(wolalaby spac z nami,ale ja nie chce jej na to pozwolic,no i niestety mamy nocki nie przespane.Jak przespie 6godzin to jestem zadowolona:baffled:.Amelka juz ponad 3,5kg,usmiecha sie,rozglada lubi jak sie z nia gada:-).No i musze sie pochwalic...moj Wojtek w niedziele zrobil mi niespodzianke.Zabral nas nad morze i na plazy mi sie oswiadczyl:-D:-):-):-):-),ale bylam w szoku.Rozmawialismy o tym,ale nie wiedzialam,ze tak to nastapi.Jestem bardzo szczesliwa:rofl2:Slub palujemy na czerwiec 2010 dopiero,bo mala bedzie wieksza i musimy uzbierac pieniadze,bo rodzice nie sa w stanie nam dac:tak:.Co do ciuchow to wchodze wszystkie z przedv ciazy,ale brzuszek jest jesczze troszke.Pozdrawiam was serdecznie!
 
MOTYLKU serdeczne gratulacje z okazji zareczyn :-D

moja oliwia pospala 10 min a wygladalo ze zasnela na dobre i juz chcialam isc zaniedlugo spac aby wykorzystac poki ona spi bo w nocy to niewiadomo jak to bedzie :rofl2:
Jak juz nie wejde to milej i spokojnej nocki zycze :tak:
 
A my wykompaliśmy małego wczesniej tzn o 19, bo zawsze po kapieli marudzil, a tu usnał na cycu i śpi, ja dałam rade poćwiczyć, poprzeglądac alegro zamówiłam półśpiochy spiochy i książki, bo z laptopem wcieło mi wersje jęzuk niemowląt- a i tak wole czytać "prawdziwą" książke. Małemu dzisiaj zapodalam wode koperkową i zobaczymy jak zadziała.
Kamil ma dzisiaj miesiąc, jak M zgra zdjęcia to jakieś wrzuce.
motylku gratuluje
 
Ostatnia edycja:
KASIU jutro przesle ci maila mojego i jak mozesz to wyslij mi ten jezyk niemowlat:-D

Moja zaczela plakac wiec dalam jej mleko i herbatke ale zbytnio nie chciala pic I po chwili zaczela sie strasznie wydzierac nic nie pomagalo noszenie,masowanie ,przytulanie Nic jak ona tak placze to nic nie pomaga :-:)-:)-:)-(Plakala tak jakby ja ze skory obdzierano SERIO az ja sie poplakalam.Jesc nie chciala smoka tez nie Jak plakala to moznabylo jej smoka wsadzic w buzie to nadal plakala albo odrazu go wypluwala:-(A jak juz usteczka zamknela to kusilam ja aby otworzyla ale nic Wogole nie chciala jesc bo juz robilam wsio bo nie wiedzialam co jest W pieluszce sucho Kupke zrobila chwile przed tym placzem i dzis w nocy zrobila 2 Pierdzi sobie jak jej tatus wiec nie wiem co jej bylo Teraz usnela ale nie w tym pokoju co trzeba wiec bede musiala ja przeniec i to jest najgorsze bo sie pewnie przebudzi a pozatym spi strasznie niepewnie Czuje ze cos jej jest Goraczki nie ma choc nie miezylam ale nie jest rozpalonaJuz nie wiem co jej bylo Az sie boje tej nocy a tu jeszcze M nie ma :baffled:
 
Witam, przywitałam się juz jakiś czas temu, ale jakoś do tej pory nie było okazji nic więcej od siebie dodać...
Zauważyłam, że polecałyście książkę "Język niemowląt", więc poszperałam w sieci.- Zaraz zabieram się do lektury i podaję linka do elektronicznej wersji książeczki (może się przyda):
http://www.torun.mm.pl/~wakietka/jnth.pdf
:happy2:
 
reklama
ja tylko wpadłam powiedzieć DOBRANOC dopiero skończyłam prasować i powieki mam ciężki jak ołów a za kilka godzin kolejny dzień i czeka nas szczepienie.
blond, 3 mam kciukasy za ciebie, wierze że sobie poradzisz z tym karmieniem!
pa dziewczynki, wybaczcie ze nie odpisuje więcej ale nie mam już siły.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry