reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Cześć Babencje:-):-)
laptop jakiś zimny..... :rofl2:,
dawno mnie nie było,
czekałam na lepszy nastrój, bo wystarczy, że pogoda psuje humor, ja nie muszę ;-):-p.

Byliśmy dziś w poradni alergologicznej,
Szymon się Pani dr wystraszył i teraz budzi się co chwila z płaczem :baffled:, a niby nie była taka straszna, ale profesjonalistka też z niej żadna:crazy:, usłyszałam tylko tyle co sama już wiem.

No czas nadrobić TROCHE zaległości:szok::szok::szok::szok:
Nie ma to jak uslyszec to co sie juz wie:baffled:
Czarna magia:baffled::rofl2::confused:

A my dziś byliśmy na spacerku bo tak pięknie słoneczko świeciło, ale po 1,5 godz mały zaczął tak płakać że była szybka ewakuacja do domu:rofl2:
Oliwia jeszcze jezdzi w gondoli I ostatnio pierwszy raz sie jej zabardzo nie podobalo ze nic nie widzi a jak jej odslonilam troche widoki to byla zadowolona ;-)
Wanilia ja tez pojecia nie mam co to....my tez na spacerku bylismy 2 godz i tym razem nie plakal:)
Asiu w nowej spacerowce juz jezdzicie ?
Patrycja u mnie wiosna pelna geba:tak:Sloneczko swieci, snieg (mam n adzieje ostatni)juz topnieje, na termometrze w cieniu 7 st, wiec nie jest zle:tak::-)

Ja moge sobie pomarzyc o wyjsciu do kina z maluchem:-(
Wlasnie dostalam wyciag z banku i sie wkurzylam, w zeszlym roku wzielam karte kredytowa z citi banku, bo zakladalam u nich konto, i w sumie karta mi lezy a oni wzieli 85 zl za to ze wogole mam te karte:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Dzwonie tam, i mowie ze w umowie mam ze przez 2 lata prowizji mi nie beda naliczali za posiadanie, a mila pani powiedziala ze przysla mi nowa umowe........nosz qrwa jego mac POLSKA....zadzwonilam do kolegi ktory jest prawnikiem i zapytalam co moge z tym zrobic, kazal przeczytac umowe i powiedzial ze nic nie zrobie bo nie napisali w niej ze nie moga zmienic decyzji do umowy nr 1 (tej ktorej juz mam) czy cos w tym stylu...ach a jeszcze troce musze ja miec...jackowatemu nic nie powiem bo sie wkurzy i zacznie sie gderanie.
Oj wspolczuje i nie dziwie sie ze jestes zla :wściekła/y:
Dorotka ! fajnie że imprezka udana
Iza jeszcze śpi - to już 2 godziny - niespotykane w dzień od dawna!
Ja poszalałam z zakupami, lecę coś posprzątać.
Oli walsnie tez nigdy rano tak dlugo nie spala jak dzis heheh
Jestem nie do życia dziś już... mega dół... :-:)-:)-( strasznie mi przykro, że tak mnie potraktowali... ile mnie ta praca nerwów i stresu kosztowała, ile jej poświęciłam, nie raz noce siedziałam przy projektach...

Chciałam się rozglądać za nową pracą, żeby bliżej coś może, ale nie spodziewałam się, że już chcą się mnie pozbyć, ale pisałam Wam jaka sytucaja w firmie i jak się panoszy ten nowy dyrektor, jak traktuje pracowników, wszyscy narzekają, teraz laska kolejna poleciała z naganą w papierach (tak bez powodu), więc w sumie nic dziwnego...

Szkoda ludzi... zżyłam się z nimi... myślałam, że pójdę, trochę się ogarnę, ech, szkoda gadać... :-:)-:)-( poryczałam się, jak M. wrócił... niedawno ja go pocieszałam, bo się martwił, że może wylecieć.... a dziś on mnie, że coś znajdę szybko itp. Żeby tylko u niego w pracy nic nie wynikło złego, bo popłyniemy...



można, można... jestem na umowie na czas nieokreślony, pracuje tam prawie 3 lata :-(



powiedziała mi laska z mojego teamu, rozmawiała z nią nasza Account Director, a z nią nowy nasz szef - wielki dupek Managing Director



napisz coś więcej, mi coś brat mówił...
KATE znajdziesz cos lepszego 3 mam kciuki


a to ja z Maksem przed chrzcinami. Ten z tyłu to mój mąż



I na imprezce. Ale Maksio już przebrany bo nie dał rady w tym gajerze
SLICZNIE WSZYSCY WYGLADACIE :tak:
Jejuu..dziewczyny!! ale napisałyście!! nie jestem w stanie nadrobić!!
Ppatqa - no to faktycznie pechowy mialaś dzień !!
Moli - hehe..my tez spagetti dzisiaj mieliśmy..
Czarna - bardzo fajne te bluzki!! Mi się ostatnio fiolety podobają, tylko nie wiem jaki ten fiolet byłby w rzeczywistości... Nie zdawaj relacji tylko fotki!
Asia - mi Szymcio też ostatnio nie daje zyć...
Evelajna - ja też wlaśnie nie wiedziałam, że są takie fajne ciuszki!
Magdziunia - woda to tylko na poczatku karmienia, później coraz bardziej gęste..na pewno jest dobre!
Marma - hehehe...to niezły miałś wypad na zakupy z ;Potworniastym".
Kate- współczuje :-( ale skoro taka powalona sytuacja w Waszej firmie z tym nowym drektorem to może i dobrze że tak się stało... znajdziesz lepsza robotkę! Będzie dobrze!! Masz swój profil na GoldenLine??
Kasia - dobrze że lepiej się czujecie!! pogoda też coraz lepsza, wiosna się zaczyna:-)

A u nas..hmmm...chodzę jak na rzesach....nie pami/etam kiedy się wyspałam..Szymek budzi się co godzinę,. półtorej, czasem co 2.... ogólnie nie mogę już.... rano jest marudny i spiący, więc tylko chcę do 10-ej dotrwać, żeby iść z nim na spacer.... po spacerze jest pogodny, bawi się, a póxniej znów marudzi....
Pozatym nic ciekawego...dzisiaj zostawiliśmy Młodegoz moimi rodzicami, a sami skoczyliśmy na nartki wieczorne :-):-):-)
Jutro mamy wizytę u innego pediatry porozmawiać o wprowadzaniu nowych pokarmów Szymkowi i o tych dziwacznych nieprzespanych nokach....potem siostra M ze swoim facetem (Francuzem) przyjeżdżają, więc będzie wesoło :-)
Idęspać, do jutra (mam nadzieję, że Diabełek pozoli mi zajrzeć :-)
oJ MOZE ZABKI IDA milego dnia dzis zycze :tak:
To prawie jak u mnie jak tylko wyciagam wiaderko, zocha stoi przy mnie ze szmatka:-) Tyle ze ja zania musza sprzatac:tak: Ja nie lubie zadnych tyc wysylkowych, kiedy pare rzeczy kupilam z bon prixa ale za te cene w normalnym sklepie kupie szmatke lepsza gatunkowo, no i ta ich rozmiarowka...zawsze kupuje rozmiar mniejszy niz w rzeczywistosci mam.



A w ktorej w koncu bylas w CZM?? Oj biedny ten wasz malutki,:confused:



Dzien doberek mamuski :-):-):-) My nie spimy od 5, nie wiem co gowniarstwu sie stalo
tzn Zosi wiem, bo o 5 rano (w nocy dla niektorych:-D) przyszli do jej lozka lozkosikacze, i tym o to sposobem moja starsza z placzem przyleciala do nas do lozka i koniec spania, zaraz potem mlodsze wstalo i du.pa:sorry2:
Wczoraj dzien pelen wrazen tesciowa lape zlamala z przemieszczeniem, dobrze ze udalo sie kosc nastawic normalnie a nie operacyjnie, i siedzi teraz z reka w gorze. Oj cyba sie wscieknie bo nie moze nic robic...
Nie wiem czy slyszalyscie ale walasnie od dzis ma zaczac sie wiosna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tzn ma sie robic coraz ladniej i cieplej:tak::tak::tak::tak::tak::tak: Uciekam szykowac Zoche do przedszkola, narazie:-)
Biedna tesciowa I mam nadzieje ze wiosna w koncu dojdzie do PL
Wanilia nie wiem o co chodzi
kate będzie dobrze
mama maksa super wyglądacie
Ania współczuje nocek

Witam u mnie Kamiś obudził się o 2 w nocy, i potem tradycyjnie przed 6. I jeszcze pospaliśmy do 8.30, ale mały coś co chwilka mnie cycał. Wiec ja jeszcze nie mam nic porobione, a dzisiaj lece do fryzjera.
Ja pojde do fryzjera przed praca i jeszcze w domu zafarbuje sobie Musze jakos firme shell REPREZENTOWAC HEHEH:-D
Dzieńdoberek!

Kate - przykro mi z powodu pracy.
Mama Maxa - super rodzinka!
Marma - może w końcu te żeby przestaną dokuczać.
Ja też jeszcze bez @ - choć chciałabym już mieć, pasuje mi szybko w ciążę zajść, bo kasy brak, odkąd będę na wychowawczym.
A tak to wracam do pracy i siup na chorobowe :tak:

U nas nocka super tj. 21-7 z 1 pobudką na podanie smoczka.
Za to od rana jest wycie.
Ktoś mi chyba dziecko podmienił.
Drze się jak stara szmata i to widzę, że bez powodu!

Piękna pogoda - koniecznie spacer dzisiaj.
KATAREK MINĄŁ :tak:

Miłego!
DObrze ze katarku juz nie ma
U nas dziś pochmurno, a wczoraj tak słońce pięknie świeciło...

Bartek zrobił nam wczoraj psikusa : położyłam go spać tak ok 18 myślałam że pośpi godzinke, wstanie i jak zwykle kąpiel o 21 jedzonko i spanko a ten cudak tak zasnął że obudił się dopiero o 21 zjadł i dalej zasnął:szok::szok:
No i później pobudki na jedzonko o 23, 3.30, i 6.00
O 8.00 wstał a teraz już znów poszedł spać:sorry2:
Czasem mam wrażenie że on nam śpi za długo, Bo w ciągu dnia ma 2 drzemki po 2 lub 3 godz no i wieczorem jeszcze tak 1 lub 2 godz a w nocy to śpi tak ponad 10 godz.
Ostatnio liczyłam że śpi ok 17, 18 godz na dobe:szok::szok:
Jejku ja bym sie zamienila Oli w nocy budzi sie czesto a w dzien ma drzemki kilka minut
EVELAJNA fajna jestes :tak::-D

Oliwia sciag mi teraz obroz z pod kapa bo jest na moim kolanach i krzyczy do tego Nie lubi siedziec ze mna na kompie.Robila fikolki ale za dlugo na brzuchu to krzyczy bo sie wkurza Lece sie nia zjac Ona spiaca wiec jak zansie nadrobie inne watki :tak:
 
reklama
Wiola dobre :-D

Oki zmykam na spacerek bo szkoda tak siedzieć w domku.
Młosy się przewietrzy, ja też ... on pośpi ja nie ;-)
Ale mogę szybko pochodzić z wózkiem po parku - ghighi taki trening :-p:-D
Kondychę trzeba łapać.

Później mam zamiar jeszcze coś z Neckermanna sobie wynaleźć i zamówić.
No i lekarz ale on przyjmuję od 15.30 do 18.00 więc luzik.
 
A ja znowu czytam dowcipy jak młoda śpi. :-p
Wiola, świetne! :-D:-D

My na spacerek koło 15 uderzymy. Chyba, że się to wiatrzysko w sztorm przerodzi.:baffled:
A ja czaruję dzisiaj - robię baguę czyli mapę skarbów:tak::tak: To już trzecia mapa będzie i póki co nieźle się spisuje:happy2:
 
aaa chciałam wrzucić nowy temat na tapetę:
ponowne naliczenie zasiłków chorobowych i macierzyńskich od zaniżonej podstawy w związku z wejściem w życie wyroku Trybunału Konstytucyjnego.
Link do strony zus:
www.zus.pl/default.asp?p=1&id=2283

wiecie coś na ten temat? działałyście coś?

Ja u mnie w pracy pytałam i liczą wszystko, moje kadrowe są w porządku :tak:

Moi panowie tez juz spią, ja tez lece do łożeczka. Na TVN leci najgłupszy film swiata czyli JOB, heh....

Zapomniałam, a chciałam zobaczyć co to za cudo :baffled:

Mama Maksa śliczna rodzinka :tak:
Aniaaa miłego spotkania w rodzinnym gronie!
Lilunia oj jak ja lubię mebelki przestawiać :-) Zawsze to jakaś odmiana :happy2: Gratulować @ czy współczuć :sorry2:
Magdasf oj biedna Zosia, biedna teściowa. A z kartą to tak moją mamę kiedyś zrobili - przedłużyli automatycznie umowę, bo sama nie wypowiedziała i też 80 zł w plecy :baffled: - złodziejstwo. A i buziaki dla Stasia!!!
Marma to się porobiło. Oby to wszystko pomogło i już było lepiej :dry:
Ppatqa oj ja też muszę wyskoczyć do fryzjera przed świętami, bo pofarbować by się przydało, a już trochę za długie mam. No i w Wielkanoc idziemy na ślub koleżanki, to wypada jak człowiek wyglądać, a nie "Mamuśka" ;-)
Natusia i ja bym chciała żeby mój Bartek sobie tak spał. 5 m-cy skończył, a ja dalej nie wiem jak u niego z drzemkami w ciągu dnia wygląda. Śpi trzy razy, ale jak długo nie umiem powiedzieć.
Dorota fajnie, że jesteś zadowolona po imprezie. Oliwia swoje odeśpi i też będzie dobrze.


Kasia, Magda to na prawdę zadziwiające jak małe kobietki się garną do porządków, a 20 lat później: "boshhh, znowu naczynia i prasowanie. Może kawkę zrobię i siądę na bb na chwilę..." :-D

No no, w końcu ma to we krwi :-)

A ja czaruję dzisiaj - robię baguę czyli mapę skarbów:tak::tak: To już trzecia mapa będzie i póki co nieźle się spisuje:happy2:

A co to jest :confused::zawstydzona/y:


U nas wiosna pełną parą :-) Nawet spacer zaliczony. Mam nadzieję, że Martynie nie zaszkodzi, ale ma już tylko kaszel i co raz mniejszy więc grzechem byłoby siedzieć w domu. Tylko na okna strach patrzeć :baffled:, bo świata przez nie nie widać :zawstydzona/y: Trzeba się wziąć do roboty.
Przedwczoraj M był w banku zapytać się o karencję kredytu, jak ja pójdę na wychowawczy, a pani tak nieoficjalnie policzyła zdolność kredytową i poradziła nie składać wniosku, bo okazuję się, że nie stać nas w obecnych czasach nawet na kredyt który już mamy i bank mógłby po wpłynięciu pisma z prośbą od nas, zażądać spłaty zadłużenia :szok:, bo jesteśmy niepewnym klientem :szok: Co to się porobiło. W tej sytuacji siedzimy cichutko i omijamy bank szerokim łukiem :baffled:
 
Witam wszystkich wczesnym popołudniem spacerek już mamy z dzieciaczkami zaliczony, w domku posprzątane obiadek ugotowany tylko zjeść i wszystko zrobione. Dzieciaki śpią a ja mam chwilowe wolne hura hura hura;-) narescie mój nastrój wrócił do normy i wszyscy dali mi święty spokój moge troche odpocząć.
Pogoda się nareszcie ładna zrobiła kałuże pomału znikają będzie można iść posiedzieć w ogródku i sie powygrzewać na słoneczku super dziś świeci.
Męża wygoniłam do roboty na popołudniu żeby mi dzioneczka nie popsuł i wszystko jest ok nic tylko się cieszyć:-):-):-)
 
CZARNA fajne te bluzeczki :tak:Daj znac jak dojda i fotki ciebie w nich poprosze :tak:A komoda to tez fajne wyjscie SZALEJSZ CZARNA SZALEJESZ:-D

COS NAM SIE DZIEWCZYNY ROZSZALALY Z ZAKUPAMI I watek zakupowy na glownym nam sie zrobil heheheh :-D

Dobry sposob ;-)

W niedziele to chyba do prywatnego idziecie ? Biedny Rafalek az sie serce kraja jak piszesz ze on taki biedny :-(Jejku aby szybko znalezli przyczyne

Oli tez miala taki okres KRZYCZENIA bo jej sie tak podobalo I teraz jak chce cos wymusisz lub jest na cos zla to tez potrafi krzyknac ze az uszy bola.Zabiegany dzien mialas Jak Cie czytalam jak pisalas ile w domu zrobilas to zastanawialam sie co robil wtedy POTWORNIASTY
Ja jak z Oli nie moge juz wytrzymac to tez pozwalam jej na TV ale robie to bardzo zadko

PRODUKCJA JEST JAK MNIE NIE MA HEHEHEHEHEH

KATE az mnie zatkalo Mozna tak ? co to znaczy ? chyba musi cie przyjac do pracy Pewnie juz odpisalas a ja za chwile doczytam heheh

Wiec impra udana Oli byla pol na pol raz byla bardzo grzeczna a raz ryczala jak opentana.Ale to przez to ze prawie 5 godzin nie spala I widac ze sie jej bardzo spac chcialo ale nie umiala zasnac Meczyla sie strasznie Usnela na rekach u mnie w takiej pozycji jak jeszcze nigdy (pozniej kleje fotke ) po 21 usnela Obudzila sie jak ja ubieralismy I ryczala strasznie W aucie zasnela A w domu po rozebraniu byla flacha z kacha i spala do 3,30 Pozniej od 6 juz nie spala o 7 zasnela i jak nigdy spala do 10 SZOK jak nie ona A ja od 6 na nogach Posprzatalam na dzis juz wsio:tak:

Jak mi sie uda do jeszcze was poczytam

Super że imprezka udana :-) A Potwornicki w tym czasie albo był na rękach albo oglądał teletubisie. Wczoraj na zakupach kupiłam mu 2 płytki :-)

Patrycja u mnie wiosna pelna geba:tak:Sloneczko swieci, snieg (mam n adzieje ostatni)juz topnieje, na termometrze w cieniu 7 st, wiec nie jest zle:tak::-)

Ja moge sobie pomarzyc o wyjsciu do kina z maluchem:-(
Wlasnie dostalam wyciag z banku i sie wkurzylam, w zeszlym roku wzielam karte kredytowa z citi banku, bo zakladalam u nich konto, i w sumie karta mi lezy a oni wzieli 85 zl za to ze wogole mam te karte:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Dzwonie tam, i mowie ze w umowie mam ze przez 2 lata prowizji mi nie beda naliczali za posiadanie, a mila pani powiedziala ze przysla mi nowa umowe........nosz qrwa jego mac POLSKA....zadzwonilam do kolegi ktory jest prawnikiem i zapytalam co moge z tym zrobic, kazal przeczytac umowe i powiedzial ze nic nie zrobie bo nie napisali w niej ze nie moga zmienic decyzji do umowy nr 1 (tej ktorej juz mam) czy cos w tym stylu...ach a jeszcze troce musze ja miec...jackowatemu nic nie powiem bo sie wkurzy i zacznie sie gderanie.
Ich chyba coś powaliło w tym banku!!!!!!!!
 
Zakupy świetna sprawa na poprawienie nastroju:-):-):-)

Banki sa do duuu... zawsze znajdą jakiś sposób żeby na biednych ludziach zadarmo zarobić współczuje ja własnie dostałam wyciąg z karty kredytowej aż boje się otworzyć koperte:baffled:
 
reklama
Dzieńdoberek!

Kate - przykro mi z powodu pracy.
Mama Maxa - super rodzinka!
Marma - może w końcu te żeby przestaną dokuczać.
Ja też jeszcze bez @ - choć chciałabym już mieć, pasuje mi szybko w ciążę zajść, bo kasy brak, odkąd będę na wychowawczym.
A tak to wracam do pracy i siup na chorobowe :tak:

U nas nocka super tj. 21-7 z 1 pobudką na podanie smoczka.
Za to od rana jest wycie.
Ktoś mi chyba dziecko podmienił.
Drze się jak stara szmata i to widzę, że bez powodu!

Piękna pogoda - koniecznie spacer dzisiaj.
KATAREK MINĄŁ :tak:

Miłego!

dobry pomysł,choć jakbym miała zdecydowac się teraz na drugie baby,to najpierw musiałabym wygrac w totka...moja kumpela chce też tak zrobić,do końca roku ma wychowawczy,a potem siup drugie chce,no i lek jej tez powiedział,że jeśli chce mieć drugie to musi się streszczać,bo niby za stara po 30-tce:eek:

U nas dziś pochmurno, a wczoraj tak słońce pięknie świeciło...

Bartek zrobił nam wczoraj psikusa : położyłam go spać tak ok 18 myślałam że pośpi godzinke, wstanie i jak zwykle kąpiel o 21 jedzonko i spanko a ten cudak tak zasnął że obudił się dopiero o 21 zjadł i dalej zasnął:szok::szok:
No i później pobudki na jedzonko o 23, 3.30, i 6.00
O 8.00 wstał a teraz już znów poszedł spać:sorry2:
Czasem mam wrażenie że on nam śpi za długo, Bo w ciągu dnia ma 2 drzemki po 2 lub 3 godz no i wieczorem jeszcze tak 1 lub 2 godz a w nocy to śpi tak ponad 10 godz.
Ostatnio liczyłam że śpi ok 17, 18 godz na dobe:szok::szok:

nie,no:szok: żewczywiście długo śpi:eek:Ja muszę Mikesza [prawie podduszać żeby zasnął nawet na drzemkę,cyckiem macham na lewo i prawo i nie zawsze się udaje:no:A śpi średnio 12-13godz./dobę

Patrycja u mnie wiosna pelna geba:tak:Sloneczko swieci, snieg (mam n adzieje ostatni)juz topnieje, na termometrze w cieniu 7 st, wiec nie jest zle:tak::-)

Ja moge sobie pomarzyc o wyjsciu do kina z maluchem:-(
Wlasnie dostalam wyciag z banku i sie wkurzylam, w zeszlym roku wzielam karte kredytowa z citi banku, bo zakladalam u nich konto, i w sumie karta mi lezy a oni wzieli 85 zl za to ze wogole mam te karte:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Dzwonie tam, i mowie ze w umowie mam ze przez 2 lata prowizji mi nie beda naliczali za posiadanie, a mila pani powiedziala ze przysla mi nowa umowe........nosz qrwa jego mac POLSKA....zadzwonilam do kolegi ktory jest prawnikiem i zapytalam co moge z tym zrobic, kazal przeczytac umowe i powiedzial ze nic nie zrobie bo nie napisali w niej ze nie moga zmienic decyzji do umowy nr 1 (tej ktorej juz mam) czy cos w tym stylu...ach a jeszcze troce musze ja miec...jackowatemu nic nie powiem bo sie wkurzy i zacznie sie gderanie.

u nas też pikna prawie wiosenna pogoda,aż miło...
a z tą kartą,to tak niestety jest,moja sis też tak zaskoczyli:eek:Jak brałam kiedyś pralkę za panieńskiego na raty,to też mi dali,ale ja ją ciach nożyczkami,podanie i odesłałam do banku...po co miała kusić,a i tak bym nie sporzytkowała,bo nie lubię kredytów,a mam teraz big na house:eek:

My na spacerek koło 15 uderzymy. Chyba, że się to wiatrzysko w sztorm przerodzi.:baffled:
A ja czaruję dzisiaj - robię baguę czyli mapę skarbów:tak::tak: To już trzecia mapa będzie i póki co nieźle się spisuje:happy2:

a cóż to takiego ta bagua?Ja kudłata durnowata nie wiedziała co to TA MAPA:eek:

Witam wszystkich wczesnym popołudniem spacerek już mamy z dzieciaczkami zaliczony, w domku posprzątane obiadek ugotowany tylko zjeść i wszystko zrobione. Dzieciaki śpią a ja mam chwilowe wolne hura hura hura;-) narescie mój nastrój wrócił do normy i wszyscy dali mi święty spokój moge troche odpocząć.
Pogoda się nareszcie ładna zrobiła kałuże pomału znikają będzie można iść posiedzieć w ogródku i sie powygrzewać na słoneczku super dziś świeci.
Męża wygoniłam do roboty na popołudniu żeby mi dzioneczka nie popsuł i wszystko jest ok nic tylko się cieszyć:-):-):-)

no jak miło,że humor wrócił,tzn że naprawdę wiosna idzie:rofl2:ja też już posprzątałam szybko,nawet udało mi się poodkurzać,mały zjadł marchewę a jeszcze muszę tylko obiadek zrobić zaraz,bo M dziś o dziwo wcześnie do domu zawita,bo o 17:szok:

dorotko imprezka udana widzę,fajowo:-)A Oli dzielna Niunia:tak:

a ja skikam na allegro,muszę poszukać kolców na parapety,bo mnie już te gołębie srające wkr..ą:wściekła/y::wściekła/y:cały balkon w sraki ubabrany:wściekła/y:
 
Do góry