reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
Witajcie dziewczyny!!!!

Może mnie jeszcze pamiętacie???? Byłam jedną z Was, ale cóż.. maleństwo nie chciało z nami wtedy jeszcze zostać... No a teraz od prawie 5 miesięcy też jestem szczęśliwą mamusią i z chęcią Was podglądam :-)
 
Hej mamuśki. Pusto tu coś u nas :( No a ja chyba znalazłam nianię dla Potworniastego. Na razie dorywczo a później na stałe. Musi się maluch przyzwyczaić no i ja też. Młodemu wychodzą 4 zęby na raz i jest totalna masakra. Dwie górne jedynki i dwójki jednocześnie. Przynajmniej w końcu jedynki się już przebiły i przebijają się właśnie dwójki. Przynajmniej poznałam sprawców swoich nocnych horrorów i płaczu mojego maleństwa.
 
heja!ale tu puustooo:szok:
ja też już padam na ryłko,Miki daje w kość równo...wszędzie wlizie ten mały dziadyga,wstaje,puszcza się,pada,ucieka po całym domu,programator w pralce obraca,znowu wraca do pokoju,leci znowu na przedpokój,robi rozpierduchę w butach,znowu wraca do pokoju,całuje się z tv albo szybą,chodzi dookoła stołu wszystko zwalając...etc.ostatnio laptopa próbuje otworzyć skubaniec jeden i ostatnio notorycznie na wszystko mówi NIE albo :DA,NIE DA,jak mówię do niego NIE MA,to ten NU NU...jest śmieszny,ale i upierdliwy na maksa a ja padam z sił,bo znowu sama działam od rana do wieczora...ogólnie leci czas oj leci,Wam tyż??:sorry2:
a na fotkowym wrzuciłam parę zdjątej z naszego wypadu w góry:-)

dorotkonawet nie wiem co powiedzieć...:-(przykro,że tak się stało:-(

marmaoj masakra, 4 naraz!!:szok:nam ostatnio wychodziły 2 na dole i dobrze,że byłam u mamy,bo myślałam,że pitolca dostanę

magdasf1wzruć parę foteczek,pochwal się kobito,ja chyba nie mam Cię na nk:-p

miroslawahej Mireczko,nie znam ale serdecznie pozdrawiam i gratuluję ślicznego skrzata:-)

malenkopodziwiam Was,że chcecie mieć odrazu drugą dzidzię,choć sama się ostatnio nad tym zastanawiałam z M,ale chyba jeszcze nie gotowi my;-)trzymam kciuki za braciszka dla Izuni:-)
 
I nawet w taką pogodę nikt się nie odzywa????????????:szok: My się popołudniu wybieramy na basen z dzieciakami. A na razie młody śpi. Czas ogarnąć chałupę.
 
Cześć
wszyscy na wakacjach :-D ja na razie na urlopie, ale pogoda się z pitoliła i ani żniw ani wyjazdu :sorry2:
Szymon ostatnimi czasy też łobuzuje strasznie, nie wiem czy ja go tak rozpuściłam, czy on tak już ma, ale wlizie w każdą dziurę, wsadza łapki w doniczki, wysypuje ziemię, wywala śmieci z kosza, itede. znacie to zapewne z autopsji:baffled: no i tak moje marzenia o dwójeczce w podobnym wieku szlak trafił, bo kto by podołał takiej diabelskiej dwójeczce? :szok:
Ktoś już tu prosił o linka do zdjęciowego, bom zagubiła, a wakacyjne foteczki są przeurocze i chętnie bym obejrzała :cool2:
 
Helol
no to ja sie odezwe;-)
Wiola prosze bardzo
https://www.babyboom.pl/forum/pazdziernikowe-mamy08-f239/
u mnie mlody to samo.wlazi wszedzie, je zapalki,mleczko do czyszczenia itp.....:blink:wogole jak pies sie zachowuje.lazi za mna, lapie za nogi, wstaje , jeczy, miauczy i cholera wie co jeszcze.wogole to jest slodki bardzo o ile jest w miare cicho;-)jeszcze jakby przestal kable gryzc i wywalac wszystko to by fajnie bylo ;-)
.
 
No a moje dziecko dziś przez dwie godziny biegało na czworaka po basenie. Oboje musieliśmy go pilnować bo nawet kontrolne zakrztuszenie wodą go nie odstraszyło. Jedna Pani z synkiem troszkę starszym od Kacpra zapytała czy on to tak ma zawsze...............:baffled:
 
reklama
Cześć dziewczyny, jesteśmy u babci od czwartku, już po usunięciu migdalków u Karoliny wszystko jest dobrze ona już prawie zdrowa,
Lenusia kochana jest wszędzie wstaje, gada dużo, nikogo się nie boi śmieje się do każdego..
POZDRAWIAMY WSZYSTKIE MAMUśKI:tak::tak:
 
Do góry