reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Dziewczyny ja daje ten sab simplex od dzisiaj popołudnia : 15kropli na łyżeczce przed jędzeniem i odpukać tfu tfu mała jest nie do poznania! Zawsze o tej porze była w trakcie ataku kołki- przeraźliwy krzyk, płacz, napinanie- a tak to spi mi na brzuszku i teraz troszkę więcej posiekała , raz zapłakała na moment.... Boże modlę sie żeby to działało bo przez jej problemy nie potrafię sie cieszyć z macierzyństwa... :(
 
reklama
Garmelka - to świetnie, że jest poprawa :) I dzieciątko odczuło ulgę i Ty :)
Chce mi się śmiać, że tak mało podawałam tego Sabu.

Adi pojadl. Trzeba spać, bo za 2-3 gpdziny kolejne szamanko ;)
 
Kochane mi pediatra mowil ze espumisan mozna podawac po skonczonym miesiacu... Widze co lekarz to inna opinia. Syn mial bole brzuszka po wit. K jak odstawilam to bole ustaly. Jak mial problem z kupka to pomagal zaparzony majeranek z kminkiem- rach ciach i kupka byla. Po kazdym jedzonku odbijalismy zarowno Kacpra i teraz Ale - dopoki nie odbije kilka/kilkanascie razy to bedzie jeczala i plakala. Odpukac poki co tylko to odbijanie jest naszym utrapieniem. W dzien juz fajnie po 2-3 godziny ma otawarte oczka <3 jest takim slodziakiem <3 dzisiaj sobie zdalam sprawe ze niebawem skonczy miesiac a ja nawet nie wiem kiedy to zlecialo.... Ojj ja tez nie moge sie doczekac kiedy zacznie przesypiac cale noce, bo tez chcemy ja juz dac do pokoju gdzie spi Kacper.
Co do odparzen, przy Kacprze dawal rade sudocrem, teraz przy Ali niestety widze ze ani alantan ani sudocrem ani maka ziemniaczana nie zdzialaly cudow... Mialam jeszcze troche kremu na odparzenia z rosmana firmy babydream (takie rozowe opakowanie) iii nie chce zapeszac ale po jednym smarowaniu czerwone miejsca i krostki zniknely ! ;p zobaczymy jak dupcia po kolejnej zmianie pampersa bedzie wygladala... Jak to nie pomoze bedziemy probowali masci posladkowej z ziajki...
 
Cyntia podalam 6 kropelek, przespala 2 godziny i teraz wyglada na zadowolona. Staram sie nie podwac e. Tylko infacol ale cos nam zlej poszlo wczoraj. Mysle ze ona sie przejada, cycki az miekkie mialam. Mialam gosci i moze po porostu przy cycu czula sie bezpieczniej. Ale tez zaczela mi cumkac przy dojeniu, tak jakby sutka nie umiala zlapac. A bylo dobrze:(. Olcia, my wczoraj zakupiamy nowe inne papmersy, zobaczymy co sie bedzie dzialo. Pupka narazie ok, ale sypie jeszczs maka a jutro podmucham jeszczs suszarka:)
 
Ja się wczoraj pochwalilam spokojnymi nocami, to dziś obie dały do wiwatu. Budziły się na zmianę albo obie na raz. Glowa mi pęka.
 
reklama
Do góry