reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Hej :-)



No wtedy w maju jak pojechałam to babka do mnie prawie z pretensjami że przecież sama nazwa mówi wyraźnie że izba przyjęć to przyjęcie do szpitala :-D to się zapytałam co z ostrym dyzurem poloznicznym bo według NFZ go mają to powiedziała że nie istnieje coś takiego :-D i że nawet nie mają przy izbie gabinetów i usg a na drugi dzień gdy już przyjmowali mnie do szpitala nagle wszystko było..

Na szczęście to raczej na pewno jelita bo późnym wieczorem trochę mnie pomeczyly i poczułam ulgę :-) muszę na prawdę trochę dieta się zająć bo trochę strachu mi napedzily... :-)

Aaa dzisiaj glukoza :-( trzymajcie kciuki żeby się przyjęła bo nie chce iść do szpitala :-(

Buba dokładnie, dla efektu końcowego warto czekać :-D nam jednak trochę się przedłuży remont.. Nie mogę się doczekać jak pojadę agd wybierać a to dopiero za miesiąc gdzieś i jeszcze panele i kafelki do kuchni no i kolor w pokoju.. Na jaki wy malujecie? Ale żeby nie być stratna to na razie kupuje pierdółki do kuchni :-D

Kochana u nas na ścianach w supiali czarno- szara struktuta sufit biały reszta ścian i tak w zasłonach generalnie szarości o tak: ImageUploadedByForum BabyBoom1436421479.823133.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1436421498.942730.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1436421515.709303.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1436421539.726973.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1436421479.823133.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1436421479.823133.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 49
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1436421498.942730.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1436421498.942730.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 46
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1436421515.709303.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1436421515.709303.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 47
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1436421539.726973.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1436421539.726973.jpg
    40,2 KB · Wyświetleń: 44
Hejka.
Wstałam pół godz temu i jestem nieprzytomna, oczy mi się zamykają.

Witam.

Paulka jak dzisiaj samopoczucie? Rizbawulas mnie tym gapiacym się konikiem :D

Dziś i wczoraj już oki, tylko jak wchodzę do łazienki to rozglądam się po ścianach czy czasem tam dziad jeden nie siedzi. Dzwoniłam do mamy i mówiła ze taki moze ugryźć. Jak wietrzyłam pokoje to pilnowałam żeby znów jakieś dziadostwo nie wlazło...

Dziś bede dalej odpoczywać bo jutro wyruszam na cały dzień do mamy i do Krk. I musimy ustawić babcię do pionu, ma już 84 lata, ledwo chodzi a jeszcze kwiatki plewi i podlewa w ogródku, ostatnio wywaliła się i ma całą rękę potłuczona.

Narobiłyscie mi smaka na kawę... Ja piję w ciąży od czasu do czasu rozpuszczalną, przed ciążą piłam 2-3 dziennie.
 
Witajcie dziewczynki :)

Ja wczoraj poczulam pierwsza czkawke malenstwa :) i wczoraj tak slicznie nozke wystawial :) cudowne uczucie :)

Malinka dobrze ze juz ci przeszlo :)

paulka one nie tyle co gryza jak tna tymi swoimi dziwnymi odnogami :/

Buba oby ten remont szybko sie skonczyl :) podziwiam za wytrwalosc :)
 
Buba mój też chciał szarości ale na razie przedpokoje i weranda jak coś szara bo coś przekonać się nie mogę do chłodnego wnętrza.. Ale może może :-) muszę popatrzeć jeszcze na propozycje różne :-)

Wirginia ja jak pierwszy raz poczułam czkawke to nie mogłam się nadziwić że tak mocno ją czuć :-D fajne uczucie :-)

Mnie się udało i nie zwymiotowalam :-D licho się czułam przez pół godziny ale nie mdlilo mnie tylko słabo mi było ale teraz jest ok i zaraz mam ostatnie pobranie :-D jaka ulga :-)
 
Ja już po wypiciu z cytryna ciut łatwiej jeszcze na koniec taki kwasek fajny poczułam.. Mam nadzieję że się przyjmie to ustrojstwo!
No to już pierwszy krok za Tobą! Oby tak dalej... Trzymam kciuki!!!

Ja wczoraj poczulam pierwsza czkawke malenstwa :) i wczoraj tak slicznie nozke wystawial :) cudowne uczucie :)
Heh, mój Olek jakoś nie wystawia nic... w sensie nie napina tak bardzo, że widać co to jest. Prędzej głowę pcha lub dupkę i jest asymetryczny brzuch.
Dzisiaj dzionek pochmurny, wieje u nas, ale generalnie nie jest zimno. I znowu nie mam planów... pojadę do sklepu po wędliny, jakieś coś na obiad. I pewnie zabiorę się za wystawianie ciuszków po Róży :) Trochę się tego nazbierało, a może będzie na laktator ;)
 
Colly a nie probowalam, pierwsze slysze,jak gdzies znajde to kupie sobie :)

Julisia uspokoiło sie, wystarczylo, ze troche polezałam, a te Twoje żelazo to okropnie niskie, jeju i co na to lekarz? a moze powinnas zmienic zelazo? albo wiecej w diecie wprowadzic

Buba a ja czekam na efekt koncowy, mam nadzieje, ze sie pochwalisz

paulka ja mam to samo ledwie wstane a juz spiaca jestem i sie ciagle zastanawiam od czego to

a dzisiaj wstalam niby wszytsko ok, po pol godzinie tak mnie zoldek rozbolała, ze nie mialam na nic sily, moze dlatego ze witaminy i żelazo wzielam na pusty zoladek, jak wy bierzecie zelazo? po jedzeniu, przed, w trakcie?
 
Malinka dobrze ze dalas rade z ta glukoza :)

dolga ja mam na moim magnezie napisane ze mam brac w trakcie jedzenia, chodz zazwyczaj o tym zapomne to czesto biore tez po posilku :)

u mnie tez pochmurno i pada deszcze i jest chlodno na dworze ale dla mnie pogoda idealna czuje sie od razu lepiej :D
 
reklama
Do góry