reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Dzięki dziewczyny za troskę, troszkę odpuścilo, ale strach miałam ze to juz ;) a ja jutro mam fryzjera na 10.30 jak bym mogła z takimi odrostami rodzic ;) skurcze były co 10,12,14 min i puszczały ale brzuch ciągle bolał jak na miesiączkę i nie przestawał

Ja już myślałam że rodzisz, bo długo nie dawałas znać.. to dobrze! Jeszcze trochę poczekajcie. Ja w przyszłym tygodniu muszę farbować hehe
 
reklama
Xmamuśka, no ładnie. W nerwach czytałam te parę stron żeby zobaczyć co z Tobą. Synka masz już dużego ale niech sobie jeszcze trochę posiedzi. Nie ma co się spieszyć. Może odpocznij sobie, zrelaksuj się. Niech tam wszystko się uspokoi.

Krewetko, bardzo dobre wiadomości ;] Niech maluszek zdrowo rośnie przy swojej mamie :)

Dbdg, ja mam tej firmy tylko że jednorazowe i byłam pewna, że na opakowaniu była literka tylko M (a nie M/L) ale teraz to już zgłupiałam. nie sprawdzę już bo opakowanie wyrzuciłam żeby miejsca w torbie nie zajmowało. Tej samej firmy mam takie jakby podpaski poporodowe, ogromne. Podkłady też kupiłam, do szpitala biorę 2. Jakby co to L mi doniesie.

Ale dzień mam dziś nerwowy, młody w brzuchu też cały czas fika. Oby nic się z tego nie wykluło.
 
Wpadam na chwilunię bo pora odpowiednia ;)

Dzięki raz jeszcze kochane za wsparcie! Wasze słowa otuchy dają mi nadzieję :) wszystko narazie idzie zgodnie z planem lecz co chwila muszę gasić pożary by się spinało ;) jutro wjeżdza kuchnia :) i agd trzymajcie kciuki a ja trzymam za was aby terminy też zostały dotrzymane ;)

Miłego poranka!
 
krewetka aaaaaallle super wiadomosci :) tylko z tymi ciazami nie za ciekawe, ale wazne ze masz juz dwojke, wiec nie jest zle. Ja myslalam o trojce, ale narazie stopuje chociaz z 8 lat :) co do antykoncepcji to moze jeszcze wkladka wchodzi w gre?

wlasnie mowila o Mirenie, koszt co prawda spory ale na 5 lat, ja raczej nie mam wyboru albo Mirena albo celibat:sorry:, dziewczyny ktoras miala Mirene?

Wczoraj to było o godzinie 22.55, ale podobno serial ten rusza od 14 września i będzie chyba od pn-pt o 17.20 czy jakoś podobnie....

chyba bedzie raz w tygodniu w poniedziałki o 17.15, widzialam ze nagrywali na Ujastku w Krakowie, Igor byl w fili Ujastka w Sączu, widzialam zapowiedz i chyba nie dam rady oglądać.....
 
Ostatnia edycja:
Hej wszystkim. Czuje się jak kupa. Zimno mi, dreszcze, nos zapchany mimo że w domu okna pozamykane i nie jest az tak zimno. Leżę pod dwiema koldrami I nie mam dziś siły się podnieść. Co ja bym dała żeby móc zadzwonić do kogoś że źle się czuje I żeby wziął L na dwie godziny tak żeby poleżeć - dziewczyny mieszkanie przy rodzinie to skarb często nie doceniany.
 
Akat,

Zdrówka kochana :*

Ja Mam dziś ciężki dzień. I widze, że J już też od rana cuduje.

Na chwile muszę ja z sąsiadka zostawić i polecę zanieść mleko E i M. A potem jedziemy na miasto załatwiać sale, zobaczyć buty na jesień i jakąś kurtkę. Jak tu mi nic nie podpasuje to w sobotę jadę do Torunia i tam będziemy szukać.

Xmam,

Cieszę się, że jednak Bartuś postanowił jeszcze posiedzieć:)

Buba,

Kciuki oby dalej wszystko szło w miarę po twojej myśli &&& ja i Tak Cię podziwiam bo masz naprawdę jakieś chyba turbo doładowanie w kuperku ;)

Dream,

No Tak bezsenność ciążowa... Zmora 3 trymestru i nie tylko :) ale ty już niedługo może będziesz miała inny znacznie miałY zakłócacz snu przy sobie :tak:

No ok tyle zapamietalam idę robić śniadanko. Miłego dnia!

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Hejka,

Xmam, ale nam "nadziei" narobilas, ze bedzie kolejne dzieciatko :) ale niech sobie synek jeszcze posiedzi do 38 tc :)

Krewetka, super wiaodmość :)

Akatsuki , wspolczuje choróbska, a najabrdziej tego,ze nie ma kto ci pomoc. Rozumiem Ciebie bardzo dobrze, bo my tez nie mamy na miejscu dziadków :(

Buba, Dream co za godziny wspisów ! :)

Dream udalo sie jeszcze pospac?

Buba no to kiedy przewidujesz koniec?

A jeszcze co do krwawienia to raczej po cc jest duzo, duzo mniejsze niz po sn. Ja w szpitalu mialam te wielkie podklady swoje, ale w szpitalu okazalo sie, ze daja i podklady i podpaski te duze Bella (ktore przy tych podkladach wydawaly sie male ) i chyba przez 2 dni nosilamte podklady, pzoniej te podpaski Bella a juz w domu to normalne podpaski always.

Jade dzisiaj z synkiem na szczepienie na meningokoki. Mam nadzieje, ze dobrze je zniesie.

Miłego dnia
 
Do góry