reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Hej, gratuluję kolejnej szczęśliwej mamusi :)
A ja dziś się zestresowany, poszłam do toalety a tam majtki mokre, niby czuć zapach moczu ale jednak się zdenerwowałam. Zmieniłam bieliznę, włożyłem wkładki i czekam dalej. Fakt jest taki, że chwile wcześniej mała szalała w brzuchu i czułam parcie na krocze i tak sobie myślę, że mogła sprawić, że mocz sam wyleciał. Jeśli się to powtórzy to pojadę na IP. Następną wizytę mam za tydzień :(

Powiedzcie mi, jak to jest z tym czopłem? Ok kilku dni na bieliźnie mam wydzielinę jak białko kurze, nie jest tego dużo, ale zauważalnie. Czy to tak wygląda?
 
reklama
Dziewczyny zdaje sie ze jutro w rozmowach w toku jest odcinek o kobietach w ciazy ktorych mezowie nie rozumieja ze im ciezko w pracach domowych, i beda robic eksperymenty z mezami ubierajac ich w wielkie brzuchy i cycki.. hahah zapowiada sie ciekawie, musze koniecznie puscic powtorke mezowi bo napewno przed 18 z pracy nie wroci wiec nie bedize mogłobejrzec w tv. :-D:-D:-D
 
Mala ciagle spi wiec mam czas zwby zagladac tu, zdjecia cos nie moge wstawic z tel wiec w domu wstawie. W ogole przedwczoraj moj gin zmierzyl mala ze ma 3400, przez porodem inny lekarz namierzyl 3670 a dziecko urodzilo sie 3090, zeby az tak sie pomylic?

Dlatego mówię żeby te wagi brać z przymrużeniem oka ;) oni je szacują na podstawie kości udowej czy czegoś tam, to jakby męża po aucie wybierać ;P
 
Dagpio ja teraz codziennie tak popuszczam bo główka już od 30tyg w dół i naciska, czop to takie brązowawe lub różowe gęste bardziej niż białko
 
Melduję się :)

Plan dnia wykonany ;)

Rano obi potem hurtownia elektryczna, potem Bricoman, odbiór zasłon spotkanie z hydraulikiem Usg - łożysko super, wody super, przepływy super niunia super :) szyja długa zamknięta niunia grzecznie czeka na termin ;)potem obiad i pędem do biura z biura do chaty wuścić technika od domofonów potem Leroy Merlin i na deser Ikea :)

Małkus- wow gratki!!! Super szybka akcja!!!

So happy- cudne, cudne foty!!! Ja też takie chcę!!!!

Akat- trzymaj się dzielnie!

Julisia- jak tam wyniki?

Spadam kolację upichcić.

Miłego wieczoru!
 
reklama
Hej :-)

Pochlonieta jestem przygotowaniami skoro moje maleństwo zawita wcześniej :-)

Małkus super poród, gratuluję! :-D

A tak w ogóle to się zdziwilam bo na wypisie przeczytałam że łożysko już ma 3 stopień dojrzałości... Coś szybko i ta szyjka krótka, no nic zobaczymy czy wytrzymam do nowego terminu :-)

A dzisiaj tak parla na krocze że myślałam że coś się zaraz zacznie :p

A do myśli o cc oswajam się coraz bardziej :-)

Idę rozwiesic pranie :-)
 
Do góry