reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Mrowkaa prześliczny filmik, uwielbiam te twoje produkcje ;) a dzieciaczki superaśne. Olusia do Ciebie podobna. A KKacperka jeszcze nie rozszyfrowalam hehe jak to moja teściowa mówi, ładne dzieci produkujecie :)
 
reklama
Mrowkaa - czasem daję wodę, a czasem herbatkę koperkową, z tymże nie jakoś dużo.
Dbdg - no faktycznie trochę zjada, ale myślę, że to nie problem, dzieciaczki podobno wiedzą same kiedy i ile chcą jeść. Ja się tylko martwię o kolejną rzecz. Że skoro mój ma takie duże przerwy pomiędzy posiłkami to może jak już je to jest za bardzo łapczywy i przez to częściowo może mieć te kolki, hymmm.
 
Dla nas ta niedziela nie jest jakaś cudowna :-( Młody co jakiś czas ma te pieprzone napady, no, pierwszy raz słyszeliśmy aż takie darcie. Ehhh. Ma ponad miesiąc więc niby do Espumisanu można wrócić, na ulotce jest napisane aby używać 5 kropli do każdego jedzonka. A ty Katjana dlaczego dajesz dwa razy dziennie? Gdzieś coś o tym słyszałaś?

ja daje espumisan 100 5 kropli do kazdego posiłku

Chybra a próbowaliście Boboticu? Przy synku pierwszym lepiej się sprawdził niż espumisan

u nas bobotic wogole nie dziala :( ale Chybra moze u Was sie sprawdzi?


krewetka
, a Igor nie toleruje laktozy, że podajesz Mu delicol? Ja podawałam małej, bo położna mi zaleciła na zaparcia w pierwszym tygodniu życia Emi, a ostatnio w 6 tygodniu pediatra powiedziała, że zaparcia nie są objawem nietolerancji laktozy i że te krople to w sumie niepotrzebnie... :baffled:


yyy w sumie nie wiem , M poszedl do apteki i mu baba poradzila na kolki, w sumie to potem doczytałam ze to na nietolerancje laktozy, dawalam mu tylko w nocy i byla lekka poprawa, u nas kupka co 2-3 dni taka jak plastelina

Chybra - a dajesz mu pić wodę pomiędzy karmieniami? (przepraszam jeśli już to pisałaś ale nie kojarzę w tej chwili). Bo jeśli kupa plastelinowata to by znaczyło,że za mało wody dostaje...powinna być papka...jajecznica itp.

przy mm kupka jest bardziej jak plastelina, mozebyc zielonkawa lub czarna, jajecznica to raczej przy kp
 
Mrowka!!!!!
Piękny Twój film aż się wzruszyłam! Normalnie wanna "ryczu" popłynęła z moich "oczów"!!!! Ach, szkoda, że ja na takie cudo nie wpadłam i nikt mi tego nie zaproponował! Normalnie będę oglądać w nieskończoność! Brawo wy!

Evvula... jesteś pewna że waga nie przekłamała? :-D Nie no - super przybiera, na samym cycku? Normalnie mega :-)
 
Mrówka filmik superowy.

A ja się pochwale, że dziś w nocy Igor przespał pierwszy raz 6 godz. spał od 21 do 3.25. Boże.. żeby mu tak zostało.

Miłego dnia (czyt. bez kolek) Laseczki.

super spał :)

Dziewczyny! Wpadam pochwalić się drugą - i ostatnią już ;-) - częścią mojej superprodukcji filmowej :-) Oto historia jak na świecie pojawił się Filipek :-)
https://youtu.be/ZkiaqbcRHwA

bardzo fajny filmik :) macie super pamiątke

A no właśnie tak Eli pisze o tej cebuli, jak z waszym jedzeniem, bo ja przyznam że nawet jeszcze smażonego nie jadłam, bo mam stracha, że będę miała płacz w domu. Ale nie powiem czekolada u mnie idzie pełna para i tych 5 kg już nie zrzuce chyba że się za siebie Wezmę :)

ja tez jeszcze smazonego nie jadlam, tez sie troche boje, ale chyba niebawem sprobuje :)
 
Tak mnie filmik Mrówki zachwycił, ze zapomniałam Wam napisać, że USG bioderek oki :-)

Jutro ważna wizyta - u chirurga urologa w związku z wodonerczem. Także raz jeszcze niechże ktoś trzymie kciukasy!
 
Mrowka fajna produkcja ,dream trzymam kciuki .U mnie kiszka chyba skończę z karmieniem piersią źle się czuję w nocy zemdlałam smutno mi ,ale nie mogę ryzykować omdlenia z dzieckiem na ręku .Spada mi cukier strasznie i jedzenie nawet tuż przed karmieniem niewiele daje :no: Poszłam dzisiaj z małą do parku i spadł pierwszy śnieg ... niedługo święta
Co do kupki to moja robi 4-6 razy dziennie żółtą jajecznicę :-) Czasem ją dopajam jak ma wyschnięte ustka ,ale tylko wodą i niewiele .
 
reklama
Tak czytam o tych kupkach, mój tylko robi jedna dziennie i to zupełnie wodnista i słabo ostatnio Przybiera. Nie woem Cy to moja psychika tak oddzialowuje na pokarm, bo już mam dosyć karmienia czy co tam się innego dzieje, ale chuba przejdziemy na butle, bo po niej to chociaż mały zasypia ładnie
 
Do góry