reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Witam i ja przyszłe mamy, pare dni temu pokazały mi się na teście 2 kreseczki, wszystko było zaplanowane, ale troche mnie przeraża, bo mam 10 miesieczne dziecko. Termin mniej wiecej na 5 pazdziernik. Do lekarza wybieram sie dopiero za jakies 2-3 tygodnie.

Mrowkaa rodziłysmy razem w tamtym roku ;)
Witaj - o dobrze znam Twoje obawy....będziemy się wspierać:-) a tak bez kitu to moja koleżanka rodziła 27 marca!!! :szok:
 
reklama
Dzień dobry :) gratuluje wam II kreseczek.... Mam nadzieje ze i ja je zobacze ... Ostatnia @ była 25.12.14... Testu jeszcze nie robilam... Bo mam dość nieregularne cykle 28-37 dni . To pierwszy miesiąc... Bez zabezpieczeń... Macie jakiekolwiek objawy? Mnie wieczorami pobolewaja piersi.. Wydają się lekko pełniejsze... I co chwile mam wrażenie ze dostalam @... A tam nic.. Lekko pobolewa podbrzusze.. Bardziej z lewej strony... Tak samo mialam w ciazy z synkiem... Trzymajcie kciuki i za mnie!
 
I ja do Was nieśmiało dołączam. Byłam w lipcówkach 2015, ale poroniłam w grudniu. Teraz w styczniu nie wiem czemu poszłam zrobić betę i wyszło mi wczoraj 40..., więc ewidentnie ciąża. Jutro po dwóch dobach powtórzę badanie, aby zobaczyć czy jest odpowiedni wzrost, no i wówczas w piątek do lekarza :)
Trzymajcie kciuki :)
Termin wg kalkulatora to 10 października :)

Kochana tutaj lipcoweczka 2015.... Oby teraz wszystko było dobrze i szczęśliwie u ciebie... :-)
 
Ja lutówka 2014, mój synek za 2 tygodnie roczek skończy i też znam wasze obawy. Też bardzo chcieliśmy drugiego brzdąca
Jutro będę miała wyniki bety, to się wszystko okaże.
 
A twoje dziecię juz chodzi? Przesypia noce? Ja właśnie próbuje skończyć z karmieniem ;)

Trzymam kciuki abyśmy wszystkie dotrwaly
Nie chodzi jeszcze - przerabia etap wstawania i wspinania się....problem w tym,że usiąść nie potrafi i buczy przez to bez przerwy :dry: a ze spaniem nocnym to było ok przez pierwsze pół roku a potem to już różnie - raz lepiej raz gorzej, obecnie jest niestety gorzej. A jak u Ciebie?
 
Nie chodzi jeszcze - przerabia etap wstawania i wspinania się....problem w tym,że usiąść nie potrafi i buczy przez to bez przerwy :dry: a ze spaniem nocnym to było ok przez pierwsze pół roku a potem to już różnie - raz lepiej raz gorzej, obecnie jest niestety gorzej. A jak u Ciebie?

Moj to mały klocek, nie chodzi tylko siedzi :) nie raczkuje jeszcze nawet, ale wszystko w sowim czasie, narazie to i mi tak wygodnie. Nocy od 10 mscy nie przespałam żadnej ;)
 
reklama
Do góry