reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Dreamgirl, doris dzięki za wsparcie :-) szczypać szczypie dalej i kuzwa najgorsze ze po prawej stronie a tam torbiel mam ... Do tego biegunka doszła, zobaczymy jak cos to będę do giną wieczorem dzwonić. Nie chce panikować bo pewnie sie szpitalem skończy. Skurcze to ja mam takie po minucie i odczuwalne. Ale siedzę na dupsku cierpliwie.

Lilo będzie dobrze, dziewczyny silne sa. Podziwiam Cię ja bym to bardzo cieżko zniosła a najgorsze rozstanie.

Akatsuki moja ostatnio miała fazę na rzucanie pod nogi, ale przeszło. Tłumaczyłam ze mi cieżko sie schylic z brzuchem żeby zebrać po niej z Franią w brzuchu, a ze ona dla siostry wszystko to przeprosiła i juz jest spokój.

Krewetka super ze młody przybiera, chwila moment i będziecie w domu :-)

Julisia dla mnie lewatywa to trauma i to jest ten moment porodu którego sie brzydzę ...
 
reklama
Lilolo zdrowia dla dziewczynek i szybkiej poprawy!!

Krewetka fajnie, że Igorek juz przybiera. To na pewno duża ulga. Oby tak dalej!

Akat moja starsza córka ma jakiś durny nawyk wyrzucania wszystkiego za kanapę i wciskania między poduszki! Twoja córka ma ile lat, 2,5? A moja 10,5! I nie pomaga, że drę ryja! Myślę, że mnie sąsiedzi tez za patologie uważają. Chyba ma jakąś dysfunkcję. Mała dla odmiany wszystko zrobi zaraz. Umyje zeby tylko najpierw się ubierze, ubierze się tylko najpierw zje, zje tylko najpierw przytuli pieska... Także przygotuj się bo to dopiero początek. A jak dzisiaj Twoje spojenie? Lepiej?

To ja dla odmiany mam dziś dobry dzień :-) czym się wyżej podzieliłam :p
 
Ostatnia edycja:
Dbdg ja w pierwszej ciazy dostalam zastrzyk z przeciwcialami w 30tc i po porodzie corka ma rh+ teraz tez w 31tc dostalam przeciwciala juz.

Krewetka super ze Igor przybiera na wadze oby tak dalej

Ja po wizycie napisze tu bo bylo bez usg tylko wizyta z polozna. Waga moja stoi w miejscu, krew i mocz ok, cisnienie ok, ktg wporzadku ,szyjka dluga i zamknieta ale dziecko nisko, polozna wyczula glowke palcem a w tym samym momencie dostalam kopniaka haha i stad moje bole krocza i ucisk bo Sara jest nisko i glowka uciska kosci miednicy stad bol i uczucie jakby chciala wyjsc.
Kolejna wizyta za 2tyg
 
Ania_kropla z tego co mi lekarz mowil na poczatku sierpnia to strasznie duzo rodzacych bylo w lipcu i prawie kazdy szpital w rzeszowie byl zapełniony na porodówkach, bo bardzo duzo jest rodzacych z okolic rzeszowa, i ze nie wie co sie dzieje ze kobiety nie chca rodzic w siebie np przeworsk jarosław łańcut i wszystkie jezdza na rzeszów. I stad to przeludnienie. moze to kwestia tych znieczulen co od lipcca slamiały wejsc, i myslaly ze wieksze miasto to predzej dostana znieczulenie,ale to chyba nie weszlo w praktyce..

Duzo zdrowka dla dziewczynek i Igorka, no i dla mam, podziwiam was bo ja pewnie bylabym bardziej wystraszona niz te maluszki a Wy widze nie zle sobie radzicie.
 
krewetka świetne wieści, Igorek to silny chlopiec i raz dwa dogoni wagowo swoich rówiesnikow :)

kasik fajnie, ze Twoj synek tak dobrze zareagował, moj to ciagle jeszcze popłakuje jak go zaprowadzam, ale chwila moment i za drzwami cicho :) a z tymi badaniami to ja tez mialam robione w 34 tyg i w poprzedniej ciazy w karcie patrzylam, ze tez nie mialam robionych, wiec moze sie wstrzymam i jak lekarz powie mi za tydzien to sobie zrobie

ladyk ooo no to nie jest zle, maluchy sobie poczekaja jeszcze, a ciekawa jestem na jak dlugo te skurcze sie powstrzymaja, wiesz w domu to ciągła latanina z Mają, a tu tylko lezysz i odpoczywasz :)

kamila, Julisia moze cos z cisnieniem, polecam sobie wypic kaweczke :)

A najlepiej pojsc za radą doris i sie bzyknąć :D od raz lepszy humor i jeszcze ta pogoda uff... jak fajnie wieje :) bylam juz dzisiaj na spacerku i ogolnie super sie dzisiaj tez czuje :)

dream a no wlasnie wiem jak to jest z lewatywa, bo mialam poprzednio i nie wyobrazam sobie jej teraz nie miec, ale z obawy na syzbki postep porodu chyba bałabym sie robic sobie ja sama w domu :/ a ty jak sobie zrobisz ta lewatywe to pewnie juz urodzisz jak ci zdejma ten pessar. Myslałam w ogole, ze lewatywe to w kazdym spzitalu robią, ale z tego co tu dziewczyny pisza jednak nie, a to jest jest komfort :)

Lilolo i bardz dobrze lekarka powiedziala, niestety juz z wczesniakami tak jest i mysle, ze dziewczynki dadzą radę i juz niedlugo z tego wyjda :) a z Jagódka to juz tak bedzie niestey pewnie raz lepiej raz gorzej, oby sie zazdrosna o dziewczynki nie zrobila, bo wtedy moze dac popis

Akat znowu diabełek pokazuje rogi czy jeszcez nie jest tak zle? znowu brakuje jej ojca pewnie

isabela ja tam nie slyszalam o szczypiacym bolu, ale czyscic to i mnie czysci od dwoch dni, wydaje mi sie ze tak poprostu, raczej to nie jest oznaka porodu

sysia fajnie, ze wizyta udana, a ja jak bylam w 33 tyg u lekarza to bylo to samo, szyjka dluga, zamknieta, ale dzieciaczka czuc pod palcami no i krocze kluje dosyc mocno czasami
 
Noo moja córka ma charakter po prostu. Już wczoraj smecilam M ze ja nigdy nie chciałam być jedną z tych wqrwionych matek co non stop głos podnoszą i że czuje się przez to podle. On się ze mnie smieje że zaczynam być jak jego matka (co ludzie pomyślą?!) ...a ja mam dość darcia sie ale moja cudna L nie rozumie jak się tłumaczy spokojnie ...
Zrobiłam foto salonu przed i po ;) ogólnie jestem zadowolona z efektu - wiadomo ze przeprowadzki kosztują mase kasy a my wszystkie meble do salonu kupowalismy nowe więc budżet był ograniczony ale myślę że daje radę ;)
Sofa robiona na zamówienie i sprowadzana z Pl. Siedzisko to taki mały diy. Stolik i ławka rtv to hackowana ikea (oklejalismy drewnopodobna okleiną)
 

Załączniki

  • 1441203712252.jpg
    1441203712252.jpg
    35,2 KB · Wyświetleń: 109
Julisia dla mnie lewatywa to trauma i to jest ten moment porodu którego sie brzydzę ...
widzisz każdy inaczej podchodzi to sprawy, do przyjemności to nie należy a "wypadek" przy porodzie byłby dla mnie bardziej brzydzcy niż akcja przed ;-)


Ja po wizycie napisze tu bo bylo bez usg tylko wizyta z polozna. Waga moja stoi w miejscu, krew i mocz ok, cisnienie ok, ktg wporzadku ,szyjka dluga i zamknieta ale dziecko nisko, polozna wyczula glowke palcem a w tym samym momencie dostalam kopniaka haha i stad moje bole krocza i ucisk bo Sara jest nisko i glowka uciska kosci miednicy stad bol i uczucie jakby chciala wyjsc.
Kolejna wizyta za 2tyg
super wieści :) wydowało mi się takie dziwne jak dziewczyny pisały że można palcem dotknąć główki a sama w poniedziałek aplikując globulki (znowu mam bakterie) dotknęłam małego i byłam w głebokim szoku. Dziwne i niesamowite. łączę się z bólem i uciskiem w kroczu

Dolga ciśnienie to ja własnie dzisiaj mam bardzo wysokie, bo mi panowie skutecznie popodnosili ;-) ale jest już lepiej. Chyba po prostu muszę ich samych zostawić i wszystkiego nie wiedzieć ;-)

Lilo duuużo zdrówka dla dziewczynek, wszystko będzie dobrze.

Krewetka świetne wieści, oby tak dalej. Silny chłopak.

Atkasuki bardzo fajnie wyszedł salon, masz zmysł.
 
widzisz każdy inaczej podchodzi to sprawy, do przyjemności to nie należy a "wypadek" przy porodzie byłby dla mnie bardziej brzydzcy niż akcja przed ;-)



super wieści :) wydowało mi się takie dziwne jak dziewczyny pisały że można palcem dotknąć główki a sama w poniedziałek aplikując globulki (znowu mam bakterie) dotknęłam małego i byłam w głebokim szoku. Dziwne i niesamowite. łączę się z bólem i uciskiem w kroczu

Dolga ciśnienie to ja własnie dzisiaj mam bardzo wysokie, bo mi panowie skutecznie popodnosili ;-) ale jest już lepiej. Chyba po prostu muszę ich samych zostawić i wszystkiego nie wiedzieć ;-)

Lilo duuużo zdrówka dla dziewczynek, wszystko będzie dobrze.

Krewetka świetne wieści, oby tak dalej. Silny chłopak.

Atkasuki bardzo fajnie wyszedł salon, masz zmysł.

Widzisz Julisia ja miałam bardzo nieprzyjemna lewatywę przed a i w trakcie "wypadek" był ... Arogancja Pani położnej przy robieniu lewatywy nie znała granic.
 
Kamila ja mam piłkę dobiera się ją do wzrostu ja korzystałam z niej wcześniej do ćwiczeń przyda się też po porodzie.
.

No ja sie wlasnie juz na niej bujam od wczoraj :-)

Ja wczoraj przez prawie 2h mialam bardzo nie regularne skurcze, ale na szczescie przeszly i to dzieki mojej kochanej tresciowej tak zle sie czulam.... w poniedzialek sie mnie pytala co ma kupic na wtorkowy obiad no to jej mowie, ze skoro ja bede musiala gotowac to niech kupi cos co da sie szybko zrobic lub cos co sie robi samo w piekarniku bo ja juz nie daje rady ze sytaniem przy piecu, no to ta kupila mi mieso na rolady bo jej sie zachcialo i to jeszcze obiad nie na 3 osoby jak zwykle tylko na 5 bo zaprosila sobie corke z narzeczonym i na dodatek nie mialam w domu jeszcze ani musztardy ani ogorka i ziemniakow za malo to przyniosla zakupy zabrala dupe i wyszla z domu... :/ myslalam ze ja rozniose w tym domu.....

Wybaczcie ale musialam sie wyzalic bo te babsko robi sie coraz gorsze wstosunku do mnie :/

Ja bym jej to mieso zostawila i tyle, bez przesady.

Ostatnio bardzo czesto jak budze sie rano to mam zcierpniete dlonie, wiecie takie 'mrowki' czy jak to sie mowi. Czy ktoras tez tak ma?
 
reklama
Kurna biodro mnie boli :-/ tak wysoko, na samym końcu :-/

Piszecie tyle o tej lewatywie a ja nawet nie wiem jakie są procedury w moim szpitalu :-/ pójdę chyba na żywioł, co ma być to będzie

Sysia dobre wieści :-)

Akatsuki ty to masz nosa do takich rzeczy :-)

Ja się bycze, wiecie jakie to fajne uczucie? :-D już ostatnio zapomniałam jak to jest nigdzie nie gonić, nie jechać, nie robić... Jedynie dla relaksu zaczynam robić literki :-) i może jeszcze zrobię malutkie zamówienie :-) Ah jak mi dziś dobrze :-)
 
Do góry